Reklama

Magdalena Kumorek wydała płytę

Magdalena Kumorek, znana z serialu "Przepis na życie", wydała album pt. "Śmiercie". Inspiracją do stworzenia krążka była poezja Bolesława Leśmiana oraz muzyka ludowa. Jak przyznaje artystka, początkowo nie miała w planach wydania płyty.

- Nie zakładałam z góry, że nagram płytę lub jakikolwiek album. Z początku nagrywałam utwory do tekstów Leśmiana. Później, gdy je wszystkie pozbierałam, okazało się, że mam materiał na płytę, w dodatku skupiony wokół jednego tematu - mówi Magdalena Kumorek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Aktorka wyjaśnia także motyw przewodni płyty, którym są różne oblicza śmierci.

- Wychodzę z założenia, że cząstka nas umiera co chwilę. I nie chodzi tylko o ciało. Często zdarza się, że umiera nasza miłość, idee oraz wiara w człowieku. Myślę, że ta płyta jest właśnie o tym - o różnych aspektach naszego życia, które obumierają. To jest motto przewodnie albumu - stwierdza Kumorek.

Piosenkarka prywatnie związana jest Piotrem Dziubkiem - kompozytorem oraz muzykiem. Kumorek zaprosiła swojego męża do uczestnictwa w jej projekcie.

- Z moim mężem pracuje się bardzo dobrze. Jest to ciekawe doświadczenie dla nas, bo wcześniej efekty naszej współpracy wypadały różnie. Trzeba niezwykłej dojrzałości, aby nie przenieść tarć między nami na życie prywatne. Czasami między nami iskrzyło, bo jesteśmy osobami z dość silnymi charakterami - dodaje aktorka.

Magdalena Kumorek do tej pory znana była głównie z produkcji filmowych. Popularność przyniosły jej role w serialach "Samo Życie" oraz "Przepis na życie".


Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zdecyduj kto dostanie Oscara!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Kumorek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje