Reklama

Magda Wójcik z "Big Brothera" w ciąży? Jest komentarz!

Magda Wójcik jest w ciąży? Takie plotki pojawiły się w ostatnim czasie w sieci. Jeden z internautów postanowił zapytać o to wprost. Zwyciężczyni pierwszej edycji "Big Brothera" odniosła się do pytania o ciążę. Odpowiedziała bardzo szczerze.

Ciąża? To tylko McDonald's - przekonuje Magda Wójcik

Magda Wójcik, zwyciężczyni pierwszej edycji "Big Brothera" w TVN7, od kilku miesięcy spotyka się z Olehem Riaszeńczewem. Para poznała się w domu Wielkiego Brata. Chociaż na początku nic nie wskazywało, że mogliby być razem, narodziło się między nimi uczucie. Po zakończeniu "Big Brothera" nie wszyscy wróżyli im wspólną przyszłość. Madzia i Oleh jednak nadal są razem. Niedawno podjęli decyzję o zamieszkaniu razem.

Reklama

"Sprawy z Olehem układają się bardzo dobrze. Mieszkamy razem, więc wszystko jest okej. Z dziwnych plotek, które tworzą ludzie, raczej się śmiejemy i staramy się nie brać tego tak do siebie. Żyjemy swoim życiem i tyle" - mówiła niedawno Wójcik w rozmowie z "Galą".

Chociaż pierwsza edycja "Big Brothera" w TVN7 zakończyła się w czerwcu, to związek Madzi i Oleha nie przestaje budzić ogromnych emocji. Choć para nie afiszuje się ze swoimi uczuciami, to na temat ich relacji rodzą się najrozmaitsze plotki i spekulacje. Niedawno w sieci pojawiły się podejrzenia, jakoby Madzia Wójcik miała być w ciąży. Trudno powiedzieć, skąd wzięły się takie domysły, bowiem figura Magdy w żaden sposób na to nie wskazuje.

Jeden z fanów postanowił jednak zapytać o ciążę wprost. "Madziu, chodzą słuchy, że jesteś w ciąży. Czy to prawda?" - napisał na Instagramie internauta, licząc na odpowiedź. Wójcik odniosła się do tego komentarza. I odpowiedziała bardzo szczerze. "To tylko McDonald's" - zażartowała.


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje