Reklama

Magda Steczkowska: Myślałam, że będzie łatwiej

"Sądziłam, że będzie mi łatwiej wcielać się wokalnie w różne postaci. Nic bardziej mylnego" - wyznaje Magda Steczkowska. Wokalistka występuje w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", jednak chciałaby już móc śpiewać własnym głosem.

Wokaliście chyba łatwiej jest naśladować głosy innych?

Reklama

Magda Steczkowska: - Nie zdawałam sobie sprawy, że program "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie dla mnie aż tak dużym wyzwaniem wokalnym. Sądziłam, że z racji tego, iż, na co dzień zajmuję się śpiewaniem będzie mi dużo łatwiej. Byłam przekonana, że to strona aktorska będzie wymagała ode mnie więcej uwagi. Nic bardziej mylnego. Elementy aktorskie tego programu są dramatycznie trudne, aspekt wokalny jeszcze trudniejszy.

Jest głos, artysta, z którym chciałabyś się zmierzyć?

- Nigdy nie zastanawiałam się nad tym. Może, dlatego, że nigdy nie musiałam wcielać się w żadną rolę, nie musiałam nikogo udawać, podrabiać... Na scenie jestem zawsze sobą. I muszę przyznać, że już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę śpiewać własnym głosem.

- Jestem w trakcie nagrywania kolejnej płyty. Niestety prace nad nią musiałam na chwilę zawiesić, ponieważ programowi poświęcam całą swoja uwagę. Ale zaraz po zakończeniu show wracam do pracy.

Możesz powiedzieć coś więcej o swojej nowej płycie?

- Będzie bardzo optymistyczna, ale oczywiście nie zabraknie na niej ballad, które uwielbiam. Skłaniam się ku utworom bardziej tanecznym. Rozpiera mnie energia, którą chcę się podzielić ze słuchaczami.

Magda Steczkowska - wokalistka popowa, śpiewająca w zespole Indigo. Siostra Justyny Steczkowskiej, żona Piotra Królika, perkusisty zespołów Indigo i Brathanki.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje