Reklama

Reklama

Magda Gessler zabrała głos w sprawie pandemii

Magda Gessler postanowiła wykorzystać swoją popularność i zaapelować do Polaków. Chodziło o koronawirusa. Gwiazda przestrzega, że jeżeli nie będziemy stosować się do zaleceń bezpieczeństwa, to "nigdy nie wyjedziemy z Polski".

Magda Gessler życzyła fanom dużo zdrowia

Powoli panika dotycząca pandemii koronawirusa słabnie. Wraz z kolejnymi etapami powracania do normalności, ludzie coraz mniejszą uwagę przywiązują się do zasad bezpieczeństwa. Zauważyła to także Magda Gessler. Restauratorka i gwiazda "Kuchennych rewolucji" postanowiła wykorzystać swoją popularność w mediach społecznościowych i zaapelować do rodaków o rozwagę.

"Widzę jednak, że nawet obawa która w nas żyła przed zamknięciem, nie jest w stanie nas postawić na baczność i zmotywować do przestrzegania norm. Niech wszystko się budzi, działa... ale poczucie obowiązku to nie kwestia mody, tylko stylu życia... - czytamy w jej wpisie na Facebooku.

Reklama

Do apelu Magdę Gessler skłoniła jej wizyta w jednej z nadmorskich miejscowości. Opowiedziała, że gdy wyglądała przez okno swojego pokoju hotelowego, to była przerażona tym, co widziała. Zwróciła uwagę, że ludzie przestali nosić maseczki, choć na zewnątrz były prawdziwe tłumy, nie zachowywali także odpowiedniego dystansu między sobą.

"Ostatnio byłam nad morzem... szał, tłum, kolejki, nie zachowywanie dystansu.. Obserwowałam to z pokoju hotelowego z niedowierzaniem...Czy to rozsądne? Dystans i przestrzeganie higieny jest teraz gwarancją życia - zauważyła Magda Gessler.

Restauratorka zwróciła uwagę na to, jakie konsekwencje może mieć takie ignorowanie zasad bezpieczeństwa. W jej wpisie czytamy, że jeśli nie będziemy zachowywać bezpiecznego dystansu i zapomnimy o niebezpieczeństwie, to "nigdy nie wyjedziemy z Polski", ani też nikt nie będzie nas mógł odwiedzić. Gwiazda podkreśliła, że nie panikuje, ale przemawia przez nią zdrowy rozsądek. Życzyła fanom także dużo zdrowia.

"Zróbmy co w naszej mocy aby niedługo granice mogły się otworzyć i abyśmy wyfrunęli z naszych klatek w świat!!! I przyjęli innych w naszej pięknej Polsce!" - zaznaczyła.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Konrad Lubaszewski

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje