Reklama

Magda Gessler robi rewolucję w "Na Wspólnej"

Pewnego dnia w drzwiach baru Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) stanie... Magda Gessler.

Ziębowa będzie przerażona! Nie wiedziała, że ich bar został zgłoszony do programu "Kuchenne rewolucje"! W pierwszej chwili nie będzie chciała wpuścić restauratorki do kuchni. Czy zmieni zdanie?

Reklama

Cała sytuacja będzie dla Marii wyjątkowo stresująca. Pod wpływem Włodka zmieni wreszcie zdanie i zgodzi się wystąpić w programie.

Celebrytka z TVN natychmiast zabierze się do pracy. Zarządzi całkowitą przebudowę baru i zmianę wystroju. Skrytykuje używanie przypraw z dodatkiem glutaminianu sodu, chociaż jednocześnie wyrazi pozytywną opinię na temat jadłospisu.

I kiedy wydaje się, że najgorsze już za nimi, Magda Gessler nagle przyjrzy się bliżej właścicielom knajpki. Uzna, że relacje między małżonkami są nie do przyjęcia!

Maria nie może non stop krytykować męża i wydawać mu rozkazy. Takie zachowanie żony powoduje, że Włodek nie ma szansy być stuprocentowym mężczyzną. Ziębowa będzie zszokowana tym werdyktem. Zacznie być zazdrosna o Włodka!

Jak się powiedziało "A", trzeba powiedzieć "B". Maria zostanie zmuszona do przełknięcia miażdżącej krytyki celebrytki i wzięcia się do roboty.

Nie podda się jednak bez walki. Zacznie przekonywać Magdę Gessler, że robi od niej lepsze pierogi. W efekcie obie panie staną do kulinarnego pojedynku i zabiorą się za zagniatanie ciasta. Trzej przypadkowi przychodnie zostaną wciągnięci z ulicy do baru, żeby rozstrzygnęli spór, która z nich jest lepszą kucharką.

Na szczęście cała ta sytuacja spowoduje, że zarówno właściciele i pracownicy baru oraz ekipa telewizyjna z Magdą Gessler na czele zaczną się świetnie bawić. Topór wojenny zostanie zakopany.

Wątek związany z wizytą Magdy Gessler w barze Ziębów pojawi się od 1880 odcinka "Na Wspólnej" (emisja na początku marca). Dla znanej mistrzyni kuchni to nie pierwsza przygoda z aktorstwem. Wiele lat temu zadebiutowała na planie sitcomu "Niania". Wtedy wystąpiła w epizodzie jako służąca. Tym razem zagra samą siebie!

Marzena Juraczko

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

TV14

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje