Reklama

Reklama

Maciej Dowbor zażartował z prezydenta Dudy. Wylała się na niego fala hejtu

Po tym, jak Maciej Dowbor zażartował ze słynnego już fragmentu wywiadu z prezydentem Andrzejem Dudą, na dziennikarza wylała się fala hejtu. Atak nie dotyczył samego prezentera, ale także jego rodziny.

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor zamieścił na Instagramie nagranie, na którym w tle odtworzona jest wypowiedź Andrzeja Dudy. Przemówienie to stanowi motywację dla dziennikarza do... zamówienia kebaba. 

"Musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów. Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć" - słyszymy w tle słowa prezydenta Andrzeja Dudy. 

Reklama

Dziennikarz, publikując film, napisał: "Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Przepraszam wszystkich, których uczucia polityczne, religijne, obyczajowe, a nawet miłosne zostały urażone, ale czasami wchodzi we taki diabełek i nic na to nie poradzę " - wyznał ironicznie. 

Nie wszystkim żart Dowbora przypadł jednak do gustu. Ostatnio dziennikarz opublikował komentarz, którego autor personalnie zaatakował prezentera, a także jego matkę. 

Dziennikarz nie pozostawał dłużny hejetrowi i wystosował odpowiedź. "Z wielką przyjemnością i dumą chciałbym Ci mój drogi Mateuszu przedstawić mojego kochanego ojca Piotra Dowbora, profesora zwyczajnego matematyki na Uniwersytecie Mikołaj Kopernika w Toruniu. A teraz zgadnij geniuszu po kim mam nazwisko?! Pomijam już sposób w jaki oceniasz ludzi!!! A nawet gdyby to co piszesz było prawdą?! Gdybym był jak to piszesz obraźliwie i z pogardą 'BĘKARTEM' to co?! Niestety ale nie zniżę się do Twojego poziomu!! Niech Cię pali sumienie PODŁY CZŁOWIEKU!!" - napisał Dowbor w odpowiedzi na atak. 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor | Andrzej Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje