Reklama

Reklama

Maciej Dowbor: Fryzura na Ibisza

Długo się opierał, ale jednak w końcu stało się. Maciej Dowbor ściął swoje długie włosy, znacznie skrócił także brodę. W social mediach zdradził, ze jego inspiracją był Krzysztof Ibisz. Czy ta metamorfoza spodobała się jego żonie? Okazuje się, że nie tylko jej.

Wygląd fryzury Macieja Dowbora to drażliwy temat w jego rodzinie, który dość często powracał w żartach, jakie robiła sobie z relacjach na żywo "Domówka u Dowborów" i komentarzach pod postami Joanna Koroniewska. Dziennikarz ponad półtora roku temu zaczął zapuszczać włosy, a razem z nimi także brodę, i mimo wielokrotnych uwag swojej żony, że wygląda nie najlepiej, ani myślał skrócić fryzury. By odrastająca grzywka nie opadała mu na oczy, dziennikarz nosił opaski, robił sobie półkucyk na czubku głowy albo zakładał czapkę, co również spotykało się prześmiewczymi komentarzami w social mediach Koroniewskiej, mimo to dziennikarz trwał w swoim postanowieniu, że będzie miał długie włosy.

Reklama

Maciej Dowbor: Fryzura na Ibisza

Wygląda na to, że poprzednia fryzura jednak się mu znudziła, bo w najnowszym poście na Instagramie dziennikarz opublikował nagranie, w którym widać, że przeszedł totalną metamorfozę wyglądu: "Czary-mary, hokus-pokus - Marylka Duda zakręciła czarodziejską różdżką i BANG! I jak?! Może być?! Żegnajcie długie kudły i broda" - napisał wyraźnie zadowolony z ostatecznego efektu dziennikarz. W relacji na Instagramie zdradził również, kto był jego inspiracją, gdy myślał o nowym wyglądzie. Okazuje się, że chciał mieć fryzurę na Krzysztofa Ibisza, a sam Krzysztof Ibisz, który również pojawia się w tym filmie, zażartował, że Dowbor po prostu chciał wyglądać tak młodo jak on.


Jeden z pierwszych komentarzy na temat nowej fryzury dziennikarza zostawiła Joanna Koroniewska, która napisała: "Kurczaki, szkoda mężu, że wyjechałeś" i uzupełniła swój wpis mnóstwem serc. Komplementami zasypały Dowbora także znane koleżanki. Katarzyna Zielińska oceniła: "Teraz superowo!", "Ale ciacho" - napisała Dorota Gardias, a Paulina Krupińska: "Megamęsko w takich włosach", zaś Lenka Kliment: "Od razu lepiej w takich włosach". Odezwał się w komentarzu także Cezary Pazura, który skwitował fryzurę dziennikarza tak: "Wreszcie jak człowiek". Metamorfoza Dowbora spodobała się także internautkom, które stwierdziły, że odmłodniał o 15 lat.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL