Reklama

Ma serce jej narzeczonego

Po wakacjach Marta (Joanna Jabłczyńska) pozna Pawła (Rafał Cieszyński), który ma przeszczepione serce jej zmarłego narzeczonego Janusza (Radosław Pazura). To otworzy nowy rozdział w życiu bohaterki serialu "Na Wspólnej".

Oczywiście Marta nie będzie wiedziała o tym, że serce zmarłego wskutek wypadku samochodowego pilota zostało przeszczepione właśnie Pawłowi Wolińskiemu.

Reklama

- Jej brat Kamil (Kazimierz Mazur), który brał udział w operacji, nie może jej o tym powiedzieć - wyjaśnia Joanna Jabłczyńska. - Medyczne procedury nakazują bowiem zachowanie bezwzględnej dyskrecji.

Trudne przejścia

Nim jednak Marta pozna Pawła, czeka ją jeszcze pogrzeb Janusza, po którym długo nie będzie mogła dojść do siebie. By jakoś funkcjonować, zacznie przyjmować leki uspokajające. Codziennie będzie też odwiedzać grób tragicznie zmarłego ukochanego. Aż w końcu Kamil namówi Martę na terapię u szpitalnego psychologa. Do tej samej poradni chodzi też Paweł Woliński (Rafał Cieszyński). Tych dwoje połączy ślepy los.

- Poznają się przez przypadek w poczekalni u pani psycholog - zdradza nam szczegóły aktorka.

Gdy Kamil dowie się o ich coraz częstszych spotkaniach, jeszcze bardziej zacznie obawiać się o kondycję psychiczną siostry. Aby ją chronić, będzie robił wszystko by utrudnić im kontakt. Tymczasem to właśnie dzięki nowemu znajomemu Marta odzyska dawną radość życia, a nawet wróci do pracy w telewizji.

Gotowa na nowy związek?

Paweł Woliński okaże się bowiem mężczyzną pełnym energii. Do tego stopnia, że z przeszczepionym sercem będzie jeździł konno i wspinał się po skałkach! W pewnym momencie Konarska przedstawi Pawłowi swojego synka Ksawerego (Maciej Poppe). Między nimi narodzi się prawdziwie głęboka przyjaźń. Dla Pawła będzie to jednak coś więcej. Ale czy ciężko doświadczona przez los Marta jest gotowa na nowy związek? Fani serialu przekonają się o tym już niebawem.

A.IM

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje