Reklama

"M jak miłość": Zdrada w Nałęczowie?

Prawdziwe oblężenie przeżył Park Zdrojowy w Nałęczowie, gdzie ekipa "M jak miłość" kręciła zdjęcia do nowych odcinków. Barbara (Teresa Lipowska) pozna tu miejscowego donżuana Stanisława (Włodzimierz Matuszak). Czy zdradzi z nim Lucjana (Witold Pyrkosz)?

Twórcy serialu otrzymali zaproszenie od władz Nałęczowa, które wierzą, że umieszczenie w słynnym uzdrowisku akcji kilku odcinków sagi rodu Mostowiaków z całą pewnością sprawi, że ruch turystyczny rozwinie się tu jeszcze bardziej.

Reklama

Specyficzny mikroklimat sprawia, że to atrakcyjna miejscowość rekreacyjno-wypoczynkowa, zdecydowanie mniej zatłoczona niż pobliski Kazimierz Dolny nad Wisłą.

Romans z donżuanem?

Ujawniamy, że do sanatorium w Nałęczowie Barbara Mostowiak wybierze się w 1009. odcinku "M jak miłość" w towarzystwie Ani (Weronika Wachowska), córki Marty (Dominika Ostałowska). Pech sprawi, że Marek (Kacper Kuszewski) będzie miał akurat awarię w chłodni. Z tego powodu do kurortu teściową zawiezie Tomek (Andrzej Młynarczyk).

Na miejscu Basia pozna lokalnego donżuana - Stanisława Sieńczyłło, w roli którego zobaczymy Włodzimierza Matuszaka, czyli niezapomnianego księdza Antoniego Wójtowicza z "Plebanii". Czarujący mężczyzna od razu będzie próbował się z nią zaprzyjaźnić, choć w tym samym czasie zacznie podbijać serce innej kuracjuszki. Pan Stanisław pokaże Basi najpiękniejsze miejsca Nałęczowa z Parkiem Zdrojowym i Starymi Łazienkami na czele. Sprawi, że Mostowiakowa nie będzie miała nawet czasu na to, by porozmawiać przez telefon z mężem. Lucek o mały włos nie oszaleje z zazdrości, zwłaszcza, że Kwaśniakowa (Viola Arlak) zestresuje go opowieściami o rozpuście, do jakiej dochodzi w sanatoriach...

Czy Barbara okaże się kolejną ofiarą donżuana i wda się z nim romans?

Sercowy kurort

Warto wiedzieć, że leżący nieopodal 150 kilometrów od Warszawy kurort to jedyne w kraju uzdrowisko o profilu wyłącznie kardiologicznym. Dzięki środkom z Unii Europejskiej Nałęczów przeżywa teraz swoją drugą młodość. Kiedyś kuracjuszami byli tu m. in. Maria Kuncewiczowa, Zofia Nałkowska, Stanisław Przybyszewski, Stefan Żeromski, Bolesław Prus i Henryk Sienkiewicz.

Dodajmy, że Lucjan Mostowiak będzie chciał wybrać się do Nałęczowa na inspekcję, by sprawdzić, czy żona dobrze się prowadzi. W ostatniej chwili zrezygnuje jednak z tego pomysłu.

Z kolei Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek), którzy odwiedzą Barbarę w kurorcie, umizgi pana Stanisława przyjmą z uśmiechem. Nie potraktują poważnie sanatoryjnej znajomości.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje