Reklama

"M jak miłość": Wypadek Małgosi i Michała!

Kolejny dramat w klanie Mostowiaków! Końcówka sezonu "M jak miłość" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Sporo będzie działo się w wątku Małgosi i Michała. Tuż przed swoim ślubem Małgosia (Joanna Koroniewska) i Michał (Paweł Okraska) będą mieli groźny wypadek na autostradzie w USA.

W 1065. odcinku (emisja w poniedziałek, 19 maja) sąd orzeknie rozwód Małgosi i Tomka (Andrzej Młynarczyk).

Reklama

W tym samym odcinku Michał wyciągnie rękę na zgodę do Chodakowskiego, a także wręczy Barbarze (Teresa Lipowska) zaproszenie na ślub w Stanach Zjednoczonych. Przy okazji poprosi Mostowiakową o większą wyrozumiałość dla wyborów życiowych Małgosi. Seniorka odmówi, tłumacząc się wiekiem swoim i męża, ale jednocześnie wyzna, że nie ma nic przeciwko, by na uroczystość pojechała Maria (Małgorzata Pieńkowska).

W efekcie kilka godzin później Michał spotka się z siostrą, która obieca, że będzie na jego ślubie. Poza tym z jego rozmów z Rogowską i Mostowiakową wyniknie, że ciąża Małgosi jest zagrożona. Chodakowska ma problemy z ciśnieniem i w dodatku zadaje się z jakimiś dziwnymi ludźmi. A synem pomaga się jej opiekować młoda niania z Polski.

O wypadku Małgosi i Michała na amerykańskiej autostradzie widzowie dowiedzą się z 1070. odcinka sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek, 3 czerwca). W tym samym odcinku Lucjan (Witold Pyrkosz) wręczy Marii ślubny prezent dla "Myszki". I poprosi Rogowską, by powiedziała siostrze, jak bardzo ją nadal kocha.

Niestety, ostatecznie Maria nie pojedzie na ślub Małgosi i Michała. Powód? Tuż przed swoim wylotem do USA zostanie napadnięta przez dwóch młodych złodziei. Jeden z chłopaków wyrwie jej torebkę. Rogowska straci wszystko: pieniądze, telefon, a przede wszystkim paszport z wizą do Ameryki.

Jakiś czas później złodzieje odsłuchają na skradzionej komórce wiadomość z USA: Michał z Małgosią mieli wypadek na autostradzie i oboje są w stanie agonalnym. Czy Małgosi i Michałowi uda się ocalić życie?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wypadku | Małgosia | M jak miłość | “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje