Reklama

"M jak miłość": Straci głowę dla byłego męża!

Szok i niedowierzanie! Niebawem Michał (Paweł Okraska) wyzna byłej żonie (Joanna Koroniewska) miłość i podaruje jej kosztowny naszyjnik, a ona... przyjmie prezent. Czy to oznacza koniec małżeństwa Małgosi z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)?

Jakkolwiek nie patrzeć, Małgosia i Tomek dogadują się z coraz większym trudem. Chodakowska wciąż ma mężowi za złe wyjazd do Agnieszki (Magdalena Walach), kiedy ta potrzebowała pomocy. On zaś - powodowany wyrzutami sumienia - postanowi nie kontaktować się więcej z Żyletą. Czy aby nie za późno?

Reklama

Ujawniamy, że w 987. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 29 kwietnia) Michał poprosi byłą żonę, aby dotrzymała mu towarzystwa na kolacji biznesowej. Chodakowska pożyczy na tę okazję sukienkę od Marty (Dominika Ostałowska). Przed restauracją Łagoda uprzedzi Małgosię, że będzie musiała odegrać rolę... jego żony. Kiedy bizneswoman zacznie wypytywać o ich małżeństwo, Michał z przekonaniem opowie o gorącym uczuciu, jakie łączy ich od wielu lat. Chodakowska poczuje się skrępowana. W drodze powrotnej powie byłemu mężowi, że nie powinni spotykać się przez pewien czas.

- Za bardzo polubiłam nasze spotkania - wyjaśni.

"Znowu się w tobie zakochałem"!

Lecz Łagoda nie dotrzyma umowy. Mało tego: wyzna Małgosi, że jest dla niego najwspanialszą kobietą na świecie! Nastapi to w 989. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 6 maja). Co Chodakowska na to? Będzie oszołomiona, gdy dotrze do niej, że były mąż wciąż ją kocha. Na domiar złego ulegnie jego namowom i odwiedzi go w domu. On wręczy jej cenny naszyjnik i niespodziewanie pocałuje w usta.

- Znowu się w tobie zakochałem! - wyzna.

Małgosia przyjmie prezent od Michała. A gdy w domu Tomek będzie próbował zbliżyć się do niej, ona wymówi się zmęczeniem...

Czy Małgosia Chodakowska zdecyduje się odejść od Tomka, by ponownie związać się z byłym mężem Michałem Łagodą?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje