Reklama

"M jak miłość": Ostre starcie

Po pierwszej rozprawie w sądzie Tomek zrozumie, że jego małżeństwo z Małgosią rozpadło się definitywnie. Ale los będzie dla niego okrutny: na policjanta czekają kolejne złe wiadomości...

Dla Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) nastały trudne czasy. Po pierwszej wizycie w sądzie dotąd pewny siebie policjant po raz pierwszy w życiu poczuje się bezradny. Mężczyzna będzie przekonany, że Małgosia (Barbara Kurdej-Szatan) zamierza odebrać mu dzieci! Na nic zdadzą się zapewnienia Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), że nie dopuszczą do tego.

Reklama

Tymczasem Michał (Paweł Okraska) po wylądowaniu w kraju pierwsze kroki skieruje do Tomka (Andrzej Młynarczyk). Zaproponuje mu polubowne załatwienie sprawy rozwodowej. Ale oburzony Chodakowski wyrzuci go z domu. - Nie wierzę ani tobie, ani Gośce. I nie waż się tu więcej przychodzić! - powie ostro.

Następnego dnia jednak zgodzi się na kolejne spotkanie z Łagodą w restauracji. Wtedy usłyszy: - Małgosia jest w ciąży. To końcówka trzeciego miesiąca. I mamy dość mało czasu na załatwienie spraw formalnych. Wiesz, kwestia uznania ojcostwa - doda Łagoda.

Dopiero po tych słowach Tomek uświadomi sobie, że jego małżeństwo to już historia, że nigdy nie odzyska Małgosi. Ten fakt psychicznie go załamanie.

- Ma kłopoty z ciśnieniem, lekarze zabronili jej latać. Gdyby nie to, sama przyleciałaby, żeby przygotować Zosię i rodziców - powie do Tomka Michał, po czym pojedzie do Grabiny, by oświadczyć Mostowiakom, że kolejny raz zostaną dziadkami.

Na wieść o tym Lucjan (Witold Pyrkosz) o mały włos nie dostanie zawału. - Łagoda będzie ojcem naszego wnuka! I co, ja mam go przyjąć do rodziny?! Po moim trupie! - krzyknie wzburzony do Barbary (Teresa Lipowska).

Natomiast Tomek postanowi porozmawiać z Agnieszką (Magdalena Walach). - Ty ją nadal kochasz - powie pani prokurator i bliska łez wybiegnie na ulicę. Chodakowski spróbuje ją zatrzymać.

- Strasznie mi przykro. Daj mi trochę czasu! Muszę się jakoś z tym uporać - poprosi Olszewską.

Trudne chwile czekają też Marcina (Mikołaj Roznerski). Odwiedzi chorą matkę (Małgorzata Pieczyńska), a potem uda się na imprezę mikołajkową do bistro Pawła (Rafał Mroczek). Eryka (Marta Juras) nie będzie chciała z nim rozmawiać.

MP/BM

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Co nowego w kinie?

Kurier TV/Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tomek | na policjanta | “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje