Reklama

"M jak miłość": Nowa Małgosia Mostowiak?

Która aktorka zastąpi Joannę Koroniewską w roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość", jeśli scenarzyści zdecydują, że najmłodsza córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) wróci z Ameryki? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy fani "Emki". Prezentujemy listę naszych kandydatek!

Małgosi Mostowiak - jeśli ta znów pojawi się w "M jak miłość" - z pewnością nie zagra Joanna Koroniewska, która jakiś czas temu definitywnie zrezygnowała z udziału w najpopularniejszym polskim serialu.

Reklama

Zajmująca się promocją "Emki" Karolina Baranowska potwierdziła w oświadczeniu dla mediów, że producenci rozważają możliwość przywrócenia postaci Małgosi z nową... twarzą. Kto ją zagra?

Oto nasze typy:

Joanna Orleańska, czyli Diana Sroka ze "Szpilek na Giewoncie". Popularność zawdzięcza roli Joasi w niezapomnianych "Złotopolskich", w którą wcielała się przez kilka lat. Choć jest utalentowana i śliczna, nigdy nie była bohaterką... tabloidów. Gdyby zagrała Małgosię, na pewno trafiłaby na okładki popularnych magazynów, a paparazzi zainteresowaliby się jej życiem prywatnym. Jest 4 lata starsza od Joanny Koroniewskiej.

Magdalena Stam, czyli Zyta z "Klanu". Nie ma na swoim koncie zbyt wielu ról, ale podobno współpraca z nią to przyjemność... Rola Małgosi Mostowiak z pewnością przysporzyłaby jej mnóstwo nowych fanów, ale najprawdopodobniej musiałaby zrezygnować z udziału w "Klanie", by móc się w nią wcielać. Jest 2 lata starsza od Joanny Koroniewskiej.

Barbara Kurdej-Szatan, czyli klientka salonu Sabiny z "Barw szczęścia", lepiej znana jako urocza Blondynka z reklamy jednej z sieci komórkowych. Właśnie zastąpiła Małgorzatę Sochę w przedstawieniu warszawskiego Teatru 6. Piętro "Zagraj to jeszcze raz, Sam" i rozpoczęła współpracę z Teatrem Kamienica, na deskach którego od kilku dni można ją oglądać w komedii "Old Love". Producenci "M jak miłość" mieli już okazję współpracować z Basią na planie "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe". Jest 7 lat młodsza od Joanny Koroniewskiej.

Joanna Moro, czyli tytułowa bohaterka serialu "Anna German". Twórcy "Emki" współpracują z nią od dawna - zagrała Zosię (asystentkę Marty Walawskiej) w kilkunastu odcinkach "Barw szczęścia", wystąpiła też w jednym z odcinków "Na dobre i na złe". Jeśli dostałaby rolę Małgosi Mostowiak, pojawiłaby się na planie "M jak miłość" po 7-letniej przerwie - w 2006 roku wcieliła się w kandydatkę na współlokatorkę Madzi i młodych Zduńskich, ale jej rola w najpopularniejszym polskim serialu przeszła bez echa. Dzięki Annie German, którą brawurowo zagrała w rosyjskiej produkcji telewizyjnej, z dnia na dzień stała się gwiazdą. Jest od Joanny Koroniewskiej 6 lat młodsza.

Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości". Uwielbiana przez widzów aktorka, którą tabloidy zainteresowały się dopiero wtedy, gdy Mikołaj Krawczyk zostawił ją z dwójką dzieci i związał się z ich koleżanką z planu "Pierwszej miłości". Debiutowała 13 lat temu jako Jola Wolniak w "Na dobre i na złe" (zagrała w 9 odcinkach), ma też na swoim koncie role w "Plebanii" i "Galerii". Małgosia Mostowiak z twarzą Anety najprawdopodobniej szybko stałaby się najbardziej lubianą postacią w "M jak miłość". Jest 4 lata młodsza od Joanny Koroniewskiej.

Kate Rozz (Katarzyna Gwizdała), czyli aspirująca do bycia aktorką celebrytka, której sławę przyniósł krótkotrwały ale bardzo burzliwy związek z Piotrem Adamczykiem. Rola Małgosi Mostowiak pozwoliłaby jej wrócić na pierwsze strony gazet. Jest o rok młodsza od Joanny Koroniewskiej.

O ewentualnym powrocie Małgosi Mostowiak z nową twarzą producenci "M jak miłość" zadecydują już lada moment.

- Chcemy usłyszeć opinię widzów w tej sprawie i w gruncie rzeczy od tego będzie zależało, jak się potoczą dalsze losy tej postaci - czytamy w oświadczeniu przesłanym mediom przez Karolinę Baranowską.

Którą z naszych kandydatek najchętniej zobaczylibyście w roli najmłodszej córki Barbary i Lucjana Mostowiaków?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje