Reklama

"M jak miłość" na zakręcie

Jesień w "M jak miłość" zapowiada się wyjątkowo... telenowelowo. Kasia kocha Marcina, Marcin Agnieszkę, Agnieszka zaś - Tomka. Jak bohaterowie serialu wybrną z tej dramatycznej sytuacji?

Choć fani "M jak miłość" wiedzą, że Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) od dawna jest nieszczęśliwie zakochana w Marcinie (Mikołaj Roznerski), nie spodziewają się tego, że wkrótce ta dwójka przyjaciół zostanie kochankami. Jest to o tyle zaskakujące, że Chodakowski do szaleństwa kocha Agnieszkę (Magdalena Walach).

Reklama

Z pierwszych powakacyjnych odcinków dowiemy się, że jego relacja z piękną panią prokurator rozwija się w najlepsze: on podaruje jej pierścionek, ona jemu klucze do mieszkania... Chodakowski wie, że Aga go nie kocha, ale liczy na to, że uczucie przyjdzie z czasem.

Z kolei Kasia ma na punkcie Marcina obsesję. Kiedy się poznali, pragnął ją zaciągnąć do łóżka. Nie uległa mu, ale na tyle zawrócił jej w głowie, że odwołała swój ślub.

Cóż więc takiego się stanie, że zostaną parą? Podejrzewamy, że będzie to miało związek z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). Gdy Małgosia (Joanna Koroniewska) wyjedzie do USA, być może jej mąż zwiąże się z Agą, która kocha go od lat. A Marcin z rozpaczy wpadnie w ramiona Kasi...

BP

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje