Reklama

"M jak miłość": Facet Madzi jest żonaty!

W serialu "Ma jak miłość" zanosi się na sensację. Okaże się, że Michał Ozon (Dariusz Wnuk), facet Madzi Marszałek (Anna Mucha), jest żonaty! Poznaj szczegóły!

Madzia Marszałek nie będzie ukrywała przez swoimi przyjaciółmi, czyli Kingą (Katarzyna Cichopek) i Pawłem (Rafał Mroczek), że jej ukochany ma żonę.

Reklama

- Wciąż wierzę, że Michał zdecyduje się na rozwód i będzie ze mną na wyłączność - zwierzy im się w szczerej rozmowie.

- Nie powinnaś liczyć na żonatego mężczyznę - przytomnie zauważy Zduński, a Kinga będzie podobnego zdania.

Oko w oko z rywalką

Akurat w momencie, gdy Madzia będzie rozmawiała z Pawłem na temat swoich relacji z kochankiem, niespodziewanie odwiedzi ją żona Michała (Kinga Waligóra).

- Jestem w ciąży! - oświadczy w progu, a na dowód pokaże wynik badania USG. - Dlatego proszę, byś zostawiła Michała w spokoju. Nie zabieraj naszemu dziecku ojca!

Słowa żony Michała wstrząsną Madzią do tego stopnia, że będzie szukała pocieszenia u Pawła i Kingi. W czasie porannego joggingu przyjaciele poradzą jej, by natychmiast zakończyła swój romans z Michałem.

Schadzka w hotelu

Zdradzamy, że w 934. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek, 8 października) Paweł odwiezie przyjaciółkę na spotkanie z kochankiem, ufając, że to ich ostatnia randka. Dojdzie do niej w pokoju hotelowym. Po namiętnym seksie Madzia zainicjuje poważną rozmowę.

- Nie chcę już, żeby nasz związek ograniczał się tylko do takich spotkań - zażąda kategorycznie.

Wtedy Michał oświadczy, że jego żona nie jest w ciąży z nim. Stwierdzi też, że rozwód będzie trudny, bo Ozonowa jest pazerna na majątek. Odpowiedź Michała rozczaruje Madzię na tyle, że ucieknie z hotelu. To będzie klasyczne zerwanie.

Nieprzytomna po lekach

Przygnębiona po rozstaniu z kochankiem pojedzie na Deszczową. Załamana wyzna Kindze, że chciałaby mieć taką rodzinę jak ona. Michał Ozon nie da jednak za wygraną. Będzie czekał na Madzię przed blokiem Pawła.

- Proszę cię o jeszcze jedną, tym razem naprawdę ostatnią już szansę! - zacznie błagać Michał. - Jutro wniosę pozew o rozwód.

Lecz honorowa Madzia nie zechce z nim rozmawiać. A kiedy Paweł wróci do domu, zastanie przyjaciółkę nieprzytomną, z pustym opakowaniem po lekach uspokajających. Wezwie pogotowie...

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje