Reklama

Reklama

"M jak miłość": Dramatyczne wydarzenia w finale sezonu!

W finale sezonu "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski) zorientuje się, że Iza (Adriana Kalska) planuje ucieczkę od niego, więc uprzedzi jej ruch i wywiezie ją razem z Mają (Anna Wierzchoń) z Warszawy.

Tomasz Ciachorowski i Adriana Kalska w serialu "M jak miłość"

Gdy Iza poskarży się wujkowi Artura (Roch Siemionowski), mężczyzna jednoznacznie opowie się po stronie Skalskiego. Uwięzi dziewczynę w swoim domu, po czym ściągnie na miejsce psychopatycznego krewniaka, by ten zrobił porządek ze swoją nieposłuszną żoną. Efekt? Lewińska wróci grzecznie do domu z mężem - tym razem ze śladami pobicia na twarzy.

Kilka godzin później Skalski znów posunie się do przemocy, bo znajdzie w jej telefonie wiadomość od człowieka, którego swego czasu pobił i zamienił w kalekę.

Detektyw na tropie

Reklama

Tymczasem Marcin (Mikołaj Roznerski) wynajmie detektywa, którego poleci mu Jakub (Krzysztof Kwiatkowski). Na jego polecenie były policjant zacznie śledzić Izę i podpowie, w jaki sposób zdobyć próbkę do powtórnego badania genetycznego Mai. Później Chodakowski pojedzie do Piaseczna i włamie się do domu Lewińskiej, na czym przyłapie go Artur wracający z przerażoną żoną od wujka.

Skalski od razu dzwoni na policję, ale sam też wkroczy do środka, gotów zaatakować rywala w "obronie koniecznej". Na szczęście Marcinowi uda się uciec i przekazać zdobyte próbki detektywowi.

Policja u Chodakowskiego

Podczas ćwiczeń w parku Marcin spotka Anię (Maria Pawłowska), ale potraktuje ją z rezerwą. Żakowska zmusi go, by wysłuchał jej przeprosin. Doda też, że przeprowadziła małe śledztwo w sprawie Artura i później przekaże mu wyniki. Podczas ich kolejnego spotkania - wieczorem - okaże się, że dziennikarka nie odkryła niczego nowego.

Marcin wybaczy jednak ukochanej, że opisała jego historię w artykule i oboje na nowo się do siebie zbliżą. Gdy para zacznie się całować, do mieszkania nagle zastuka policja nasłana przez Skalskiego...

W tym samym czasie Artur zmusi Izę, by wyjechała z nim oraz z Mają w nieznane. Nastąpi to w odcinku 1377. (emisja 29 maja w TVP2), będącym finałem obecnie emitowanego sezonu.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama