Reklama

"M jak miłość": Czyje to dziecko?!

Kinga dowie się, że jest w ciąży. Reakcja Piotrka na tę wspaniałą wiadomość nie będzie jednak taka, jakiej Zduńska się spodziewa.

Oglądając najbliższe odcinki serialu "M jak miłość", przekonamy się, że Robert (Tomasz Borkowski), sąsiad Kingi (Katarzyna Cichopek), ma na jej punkcie obsesję. Mężczyzna napisze do niej list, w którym wyzna jej miłość.

Reklama

- Jestem bezradny wobec tego, co się dzieje - napisze. - Nigdy czegoś takiego nie czułem. I wiem, że Ty też to czujesz... Kiedy Kinga przyjedzie na imprezę integracyjną firmy, w której rozpoczyna pracę, Lubiński zapuka do drzwi jej hotelowego pokoju.

- Z narażeniem życia i zdrowia prawie godzinę brodziłem po pobliskich mokradłach! - wyzna radośnie, wręczając jej bukiet róż. Spyta przy tym, jaka jest jej odpowiedź na jego list.

Kinga, która nie zdążyła przeczytać wiadomości, wyrzuci natręta z pokoju. Szybko spakuje swoje rzeczy i wyjedzie do Grabiny, szukać ukojenia u Mostowiakowej (Teresa Lipowska).

Kiedy Barbara ją zobaczy, od razu stwierdzi: - Ty jesteś w ciąży! Zawsze poznaję! Przejęta Zduńska pobiegnie do apteki po test.

Tymczasem w domu Piotrek (Marcin Mroczek) włączy laptop żony i natknie się na to, co napisał do niej Robert! Nabierze pewności, że mają romans.

Kiedy Kinga wróci i oznajmi mu, że znowu będą rodzicami, mąż chłodno spyta: - Tak? A kto jest ojcem tego dziecka?

BP

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kinga | “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje