Reklama

"M jak miłość": Braterska solidarność

Wściekły Piotrek, który myśli, że Kinga ma romans z sąsiadem, rzuci się na niego z pięściami. Do walki włączy się też Paweł.

Na rywala Zduński (Marcin Mroczek) natknie się w kancelarii Marty (Dominika Ostałowska). Potem wybiegnie za nim na ulicę i tu dojdzie do bójki.

Reklama

Lubiński (Tomasz Borkowski) okaże się silniejszy w tej rozgrywce, a Piotrek z rozbitym nosem i siniakami na twarzy pójdzie topić smutki w alkoholu.

Potem pijany wróci na Deszczową i obrzuci willę Roberta kamieniami. Na szczęście szybko pojawi się Paweł (Rafał Mroczek), który siłą zaciągnie brata do domu.

Następnego dnia Lubiński przyjdzie do kancelarii, by złożyć oficjalną skargę na Zduńskiego. Kinga postanowi załagodzić konflikt i odwiedzi sąsiada, prosząc go, by dał Piotrkowi spokój.

- Chcę ciebie. Zwariowałem na twoim punkcie! Odkąd pierwszy raz cię zobaczyłem, wiedziałem, że musimy być razem - usłyszy namiętne wyznanie.

- Przestań. Nie chcę tego słuchać! - rzuci Kinga i skieruje się do wyjścia. - Jeśli kochasz swojego męża, lepiej przyjdź do mnie dziś wieczorem! Inaczej zrobię taką zadymę... - zagrozi mężczyzna.

Zapłakana Kinga pobiegnie do bistro. Gdy zobaczy ją szwagier, wścieknie się i pojedzie do Roberta, by dać mu nauczkę...

WP

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł | kinga | który myśli | “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje