Reklama

"M jak miłość": Baby boom

Serialowa Kinga jest w ciąży, a grająca ją Kasia Cichopek niedawno po raz drugi została mamą, tak jak koleżanka z planu - Anna Mucha. Maleństwa spodziewa się także Dominika Kluźniak, czyli Ewa.

Nie po raz pierwszy serialowa fikcja przenika do realnego życia i na odwrót. Na planie "M jak miłość" zdarzył się ostatnio prawdziwy urodzaj dzieci.

Reklama

Pod koniec grudnia ubiegłego roku na świat przyszła wyczekiwana córeczka Kasi Cichopek - Helenka. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi. To na pewno będzie dla nas dobry rok, już jest! - napisała na swoim blogu aktorka, która jest już szczęśliwą mamą 4-letniego Adasia.

Jej serialowa bohaterka Kinga Zduńska również spodziewa się drugiego dziecka. Już wiadomo, że zostanie mamą chłopca.

Plotkarskie portale połączyły te fakty i zaczęły sugerować, że aktorka może zagrać w serialu ze swoją malutką córką. Teraz okazuje się, że to całkiem realny scenariusz.

- Kinga w serialu zostanie mamą pod koniec kwietnia. Część zdjęć do tych odcinków już nakręcono. Nie wiemy jeszcze, czy Katarzyna Cichopek będzie grała w serialu ze swoim dzieckiem - stwierdziła w jednym z wywiadów producentka serialu Teresa Ryłko-Szymańska. - Będziemy to ustalać - zapowiada.

Powiększyła się także rodzina serialowej Madzi, czyli Anny Muchy, która w połowie stycznia urodziła synka. W domu na braciszka czekała z niecierpliwością córka - 2-letnia Stefania. Ponieważ aktorka nie chciała poznawać płci dziecka i była ona sekretem aż do dnia porodu, dlatego imię dla chłopca nie zostało jeszcze wybrane.

- Niestety, nadal nie ma zgody w rodzinie, więc intensywnie szukamy dalej - przyznała młoda mama. - Na mojej liście faworytów jest imię Staś.

Grana przez nią Magda Marszałek ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Niedawno przeszła operację przeszczepu serca. Co dla aktorki, która planuje przerwę w pracy, by przez pewien czas zostać z maluszkiem, wymyślili twórcy serialu?

- Nie mogę zdradzić szczegółów, ale odbyłam poważną rozmowę z producentem i główną scenarzystką - wyjaśnia Anna Mucha. - Powiem tylko tyle, że wzruszyłam się i popłakałam. Mam nadzieję, że widzowie będą przeżywać perypetie razem z moją bohaterką. Będzie się działo!

Baby boom sprawił, że scenarzystów "M jak miłość" czeka jeszcze jedno wyzwanie. Swojego drugiego dziecka spodziewa się bowiem Dominika Kluźniak. Aktorka jest w 4. miesiącu ciąży. Jak więc potoczą się losy jej bohaterki?

Teraz, dopóki ciążowy brzuszek nie jest zbyt widoczny, zostanie nakręconych jak najwięcej scen. Ale co będzie potem, to na razie tajemnica. Wprawdzie miłość Ewy i Marka (Kacper Kuszewski) kwitnie - niebawem Marek poprosi ukochaną, by z nim zamieszkała w rodzinnym domu Mostowiaków w Grabinie. Jednak czy zdecydują się też na wspólne dziecko? Na to rozstrzygniecie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

JBJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika | kinga | “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje