Reklama

Reklama

Łzy Michała Piróga w "You Can Dance"

Dlaczego Michał Piróg opuści casting? Co go tak zdenerwowało? W najbliższym odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zapadnie kontrowersyjna decyzja, która poróżni jurorów tanecznego show.

Czy Michał Piróg wygra ostre starcie z Agustinem Egurrolą?

Tancerze, ich talent oraz występy są tematem wielu dyskusji jurorów. Czasem padają bardzo ostre słowa, a temperaturę walki o faworytów trudno zbić po jej zakończeniu. Oczywiście każdy z członków jury ma prawo do własnego zdania. Kto będzie bronił go jak lew? Co się dzieje, gdy decyzja zapada wbrew jednemu z nich?

Wielka eksplozja disco polo na scenie "You Can Dance"! Czy to możliwe? Jurorzy udowodnili, że potrafią nie tylko wydać fachową opinię, ale także nieźle zaszaleć. Razem z przybyłą na casting fanką disco polo ruszyli do tańca. Zawładnęli nie tylko parkietem. Na stole jurorskim królował Agustin...  A jaki był dalszy ciąg imprezy?

Reklama

Jedna z tancerek pojawiła się na castingu z nietypowym prezentem - zdjęciem przewodniczącego jury sprzed lat. Agustin o mało nie zapadł się pod ziemię. Powrót do przeszłości był drastycznym przeżyciem, nie tylko dla niego. Zresztą sami sprawdźcie jaka jest historia tej fotografii i dlaczego Piróg przez to zdjęcie zaczął krzyczeć na Agustina?

Wszystko będzie jasne już 2 marca o 21:30. To bowiem data najbliższej emisji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" w telewizji TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL