Reklama

Łzy Marty Manowskiej w show TVP

W piątkowy wieczór TVP 1 wyemitowała kolejny, szósty odcinek programu: "Ośmiu Wspaniałych", którego prowadzącą jest Marta Manowska. W pewnym momencie sama dziennikarka nie potrafiła ukryć swoich emocji, roniąc łzy... Co wydarzyło się w ostatniej odsłonie show?

W 6. odcinku "Ośmiu Wspaniałych" bohaterów czekały zajęcia, w których w dużej mierze musieli wykazać się empatią. Na początku Marta Manowska zaprosiła ich do leśnej osady dla zwierząt.

"Poczułem ciepło, bliskość i jedność; tak, jakbym niósł własnego syna" - przyznał Sebastian, wspominając opiekę nad małą kozą, a wtórował mu Łukasz: "Możemy pokazać tak naprawdę swoje dobre serce, tylko to musi wypłynąć ze środka (...). Świetna sprawa; taka pomoc zwierzętom".

Reklama

Następnie w  rozmowie z prowadzącą Sebastian wspomniał o swoim trudnym dzieciństwie; uczestnik nie mógł polegać na swoim ojcu, który nadużywał alkoholu.

"Rodzina składa się z mamy, taty i dzieci. Ja takiej rodziny nie miałem. Brakuje tego; brakuje i boli, że tego nie było. Myślę, że w moim przypadku, gdyby ojciec porozmawiał i spytał, co u mnie, jak w szkole, to byłoby całkiem inaczej" - stwierdził, a jego wypowiedź wywołała u prowadzącej łzy. Sam Sebastian mocno wzruszył się na wspomnienie o mamie, która jest jedną z najważniejszych osób w jego życiu.

Po wizycie w osadzie panowie zostali zaproszeni na warsztaty cukiernicze, by na drugi dzień swoje wypieki zawieść do... przedszkola! Po słodkim poczęstunku "Ośmiu Wspaniałych" wystawiło dla dzieci przedstawienie, a reżyserem i narratorem został Paweł. Mimo początkowej tremy bohaterowie szybko odnaleźli się na scenie, a ich bajka bardzo spodobała się widowni.

"Fajne doznanie, fajne uczucie, a uśmiech dzieci jest największą zapłatą za to, co zrobiliśmy" - stwierdził przed kamerami Radek.

Na zakończenie wszyscy bohaterowie otrzymali "gwiazdę szeryfa", a podczas wieczornego spotkania przy kominku panowie zgodnie stwierdzili, iż był to jeden z najlepszych dni podczas ich pobytu w ośrodku. 

Przeczytaj artykuł w serwisie RMF!

Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | 8 wspaniałych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje