Reklama

Reklama

"Lucyfer" wraca na Netfliksa. Są nowe odcinki!

Nowe odcinki piątego sezonu serialu "Lucyfer" to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez widzów majowych produkcji. Już dziś można je zobaczyć w popularnym serwisie streamingowym. Czego możemy się spodziewać po kolejnej części popularnej historii?

"Lucyfer" - druga część piątego sezonu jest już dostępna na Netfliksie

Serial miał premierę 25 stycznia 2016 roku na antenie amerykańskiej stacji telewizyjnej Fox, na której zlecenie powstały trzy pierwsze sezony. Po rezygnacji telewizji z emisji produkcji, prawa do niej przejął Netflix, który produkuje ją począwszy od czwartego sezonu. 

Kolejne odcinki "Lucyfera" pojawiły się już na Netfliksie. Z tej okazji platforma udostępniła scenę z nowego, dziewiątego odcinka piątego sezonu. 

"Przedstawienie Boga przyniesie wątek problemów z tatusiem, które ma zarówno Lucyfer, jak i Amenadiel, a niektóre z nich wymagają uporządkowania. Czasami sposobem na oczyszczenie tych rzeczy jest odrobina bólu, emocji oraz sensacji. I myślę, że dokładnie to się wydarzy" - powiedział D.B Woodside, wcielający się w rolę Amenadiela w rozmowie z "ET".

Reklama

"Mogę też powiedzieć, że pod koniec sezonu piątego wydarzy się coś szokującego, co złamie wszystkim serce. Ale mogę dodać, że hej, mamy sezon szósty. Więc nawet, gdy twoje serce zostanie totalnie zmiażdżone pod koniec sezonu, nie trać wiary" - dodał.

Szósty sezon będzie finałową częścią produkcji, data jego premiery nie jest jeszcze znana. Wszystkie sezony "Lucyfera" dostępne są na platformie streamingowej Netflix. 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL