Reklama

Reklama

Lubi pracować z kobietami

Gwiazdy otwierają się przed nim i zwierzają z największych sekretów.

Jak się panu pracuje w "babskiej" stacji?

Krzysztof Ibisz: - Fantastycznie! Czuję się trochę rodzynkiem, bo w Polsat Café jestem tylko ja i Leszek Czajka, a w ekipie, która realizuje 'Zrozumieć kobietę', jestem jedynym mężczyzną. Zawsze lubiłem pracować z kobietami - wywiązują się z obowiązków, są zdyscyplinowane. Lubię ich świat. Czuję się w nim jak ryba w wodzie, chyba każdy mężczyzna tak by się czuł na moim miejscu. Chociaż, gdybym wrócił do czasów szkolnych, to jednak nie chciałbym chodzić do klasy z samymi dziewczynami.

Reklama

Czy rozmowy z kobietą można się nauczyć, czy to kwestia wrodzonych umiejętności?

- Trudno powiedzieć. Na pewno pomaga w tym życiowe doświadczenie. Cieszę się, że bohaterki mojego programu otwierają się przede mną. Jest to zresztą jedyny taki program w polskiej telewizji, w którym rozmawiamy o związkach, o uczuciach. Każda rozmowa trwa dwie godziny. Przed początkiem nagrania mówią: 'nic ode mnie nie wyciągniesz', a po nagraniu: 'za dużo powiedziałam'. Tak jak Aneta Todorczuk-Perchuć, która opowiedziała o szkolnej miłości z Białegostoku. Potem się okazało, że był to Paweł Małaszyński. To jest jak gra w szachy - trzeba przeczuwać kolejne ruchy.

Jak pan się przygotowuje do takiej rozmowy?

- Oczywiście planuję tematy, które chcę poruszyć, ale czasami czuję się jakbym siedział w żaglówce bez steru, bo nie wiem, z której strony zawieje wiatr. Kiedyś pisałem tematy na kartce, ale teraz po prostu siadam i rozmawiam.

Czy ma pan jakieś kolejne wyzwania zawodowe?

- Po latach wróciłem do dubbingu. W listopadzie wejdzie na ekrany film 'Rysiek Lwie Serce', gdzie użyczyłem głosu Glancelotowi. W oryginale tę postać gra Antonio Banderas. Będę też prowadził wybory Miss Polski i duże wydarzenie telewizyjne w Polsacie. Oprócz tego zostałem poproszony o przemyślenie nowego programu, ale na razie nic więcej nie mogę zdradzić.

Rozmawiała Marzena Juraczko.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Teleświat
Dowiedz się więcej na temat: lubi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama