Reklama

"Love Island": Zmiana par i morze łez! Co za emocje!

Za nami kolejny odcinek show "Love Island. Wyspa miłości", w którym nie brakowało emocji! Podczas zmian par to uczestnicy mogli zdecydować, czy chcą pozostać z dotychczasowymi partnerkami, czy wybierają zmianę. Nie obyło się bez łez.

Karolina Gilon w programie "Love Island. Wyspa miłości"

Pojawienie się Karoliny Gilon na Wyspie miłości mogło oznaczać tylko jedno - czas na przeparowanie! Tym razem możliwość wyboru mieli panowie, co oznaczało, że z programem będą musiały pożegnać się dwie uczestniczki.

Reklama

Wcześniej widzowie byli także świadkami m.in. miłosnych rozterek Maćka, który czuł się oszukany przez Oliwię. Jego partnerka z kolei przed kamerami nie ukrywała łez.

"Teraz to jest moja wina, więc wszystko w rękach Maćka" - wyznała.

Tym razem prowadząca "Love Island" pojawiła się nieco wcześniej, zaskakując mieszkańców. Kto kogo wybrał?

Jako pierwszy wybierał Franek, który nie wprowadził żadnej zmiany i zaprosił Mariettę. Mikołaj zdecydował się pozostać z Sylwią. Paweł wybrał Monikę, gdyż - jak stwierdził "chciałby zrobić kolejny krok do przodu".

Damian nie ukrywał, że stanął przed trudnym wyborem: ostatecznie zdecydował się na Beatę, tym samym rezygnując z relacji z Adą.

Na koniec został Maciek, ale jego wybór poznamy dopiero w następnym odcinku. Czy zdecyduje się na kontynuację związku z Oliwią, czy wybierze inną kandydatkę?

Przekonamy się o tym już w poniedziałek, oglądając kolejną odsłonę "Love Island" w telewizji Polsat.

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje