Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Uczestnik wraca do programu

Po ceremonii przeparowania między uczestnikami było dużo emocji i niedopowiedzeń. Oliwia, będąc w parze z Mikołajem, tęskni za Igorem. NIe wyobraża sobie spać bez byłego partnera, albo pocałować Mikołaja. Nie da się ukryć, że pomimo zakończenia relacji Oliwii i Igora, uczucia między tą dwójką wciąż nie wygasły. Była para kontynuuje głębokie rozmowy, tym razem zastanawiali się jaka jest różnica między miłością, a pożądaniem i co właściwie oznacza prawdziwie kogoś kochać. Wygląda na to, że tej dwójce naprawdę trudno funkcjonować osobno.

Scena z programu "Love Island 2"

Alicja, którą wybrał Igor, jest zła, że nie mogła stworzyć oficjalnie pary z Kamilem i spróbować pogłębić ich relację. Rozgoryczenia nie krył również Kamil, który miał za złe kumplowi, że ten wybrał Alicję wiedząc, że jest to jedyna dziewczyna w willi, która zawróciła w głowie naszemu Islanderowi z Nowego Jorku. Igor nie chciał zostawiać niedomówień i postanowił wyjaśnić sobie z Kamilem sytuację i oczyścić atmosferę.

Reklama

Ada i Kamil, czyli nowa, najbardziej zaskakująca para, po pierwszej wspólnej nocy nie mają się ku sobie. Szybko okazało się, że brakuje między nimi nie tylko chemii, ale też nie ma żadnego zainteresowania. Na dodatek Kamil wciąż wskazuje fascynację Alicją, o czym Ada doskonale wie.

Ola już od jakiegoś czasu próbowała uświadomić Rafałowi, że brakuje jej rozmów tylko we dwoje. W ostatnim odcinku Islanderka postanowiła ponownie porozmawiać z partnerem na ten temat. Rafał powiedział, że nie chce się z nią kłócić, a kilka godzin później podjął próbę nazwania swoich uczuć do niej. Użycie słowa "przywiązanie" i stosowanie niezbyt fortunnych porównań nieco zirytowało Olę, ale ostatecznie przyznała: "Wiem już na czym stoję. Wiem, że Rafał chce ze mną być".

Na zakończenie odcinka na Wyspiarzy czekała największa niespodzianka! Mundek powrócił na Wyspę miłości. Wszystko za sprawą głosowania widzów w naszej aplikacji, którzy wskazali, że to właśnie Mundek z trójki odpadziochów powinien wrócić do willi. A pojawienie się Islandera wywołało niekontrolowaną falę radości wśród naszych Wyspiątek. Sam Mundek nie spodziewał się, że aż taką sympatią darzą go mieszkańcy.

"Love Island. Wyspa miłości" już dziś o godzinie 22:10 na antenie Polsatu!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje