Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Sceny zazdrości i romantyczna randka

W "Love Island. Wyspa miłości" zabawa przeplata się z dramatami Islandersów!

"Love Island": Paweł i Agnieszka wydają się świetnie bawić we własnym towarzystwie

Po wczorajszym rozstaniu Agi i Mikołaja w willi zawrzało. Nowa uczestniczka bardzo szybko uświadomiła sobie, że wybór Mikołaja podczas ceremonii "przeparowania" był błędem, ponieważ niespodziewanie między nią a Pawłem pojawiła się chemia, nad którą nie jest w stanie zapanować.

Reklama

Wydawało się, że rozstanie pary nie wzbudzi w Mikołaju głębszych uczuć. Nie do końca...

Już dziś okaże się, że odważne kroki Agnieszki w stronę Pawła wywołają sporo zamieszania. W willi zrobi się naprawdę gorąco! Agnieszka, która wydawała się spokojną i nieśmiałą dziewczyną, zaczyna pokazywać pazurki, co zaowocuje burzliwą wymianą zdań z Mikołajem.

Nowy uczestnik, Franek, także nie składa broni w walce o serce jednej z uczestniczek i szansę na pozostanie w programie. Sylwia, która podczas ceremonii "przeparowania" wybrała Pawła, już wie, że z tej relacji nic nie będzie, ponieważ chłopak bardzo zaangażował się w związek z Agą. Wolna od zobowiązań i obietnic Sylwia wybierze się na romantyczną randkę z Frankiem... Czy to właśnie z nim spróbuje stworzyć nową parę?

Na "Wyspie miłości" nic już nie jest pewne, bowiem mieszkańcy mają świadomość, że wskazując pary z najmniejszą szansą na miłość, niebawem ktoś opuści willę w słonecznej Hiszpanii. Po raz kolejny to widzowie zdecydują, kto powinien zostać w programie.

Program "Love Island. Wyspa miłości" emitowany jest na antenie Polsatu codziennie o godz. 22.15.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje