Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Oliwia i Maciek - miłość na zakręcie

We wczorajszym odcinku "Love Island. Wyspa miłości" życie mieszkańców willi toczyło się wokół Maćka, Oliwii i nowej uczestniczki - Beti.

Oliwia i Maciej na planie programu "Love Island"

Dzięki rozmowie z Mikołajem, Maciek zaczął dostrzegać w zachowaniu Oliwii pewne elementy, które mogą wskazywać na to, że dziewczyna nie jest fair wobec partnera. Zaniepokojeni uczestnicy również postanowili podzielić się z Maćkiem swoimi spostrzeżeniami.

Reklama

Mężczyzna nie spodziewał się, że uczucia do Oliwii mogły aż tak bardzo przesłonić mu pogląd na całą sytuację. Mając już świadomość, że Oliwia może mieć nieczyste intencje, postanawia dowiedzieć się prawdy! Tym bardziej, że na jego drodze pojawiła się niezwykle atrakcyjna Beti, która nie ukrywa, że jest nim zainteresowana.

W dzisiejszym odcinku sytuacja między Oliwią, Maćkiem a Beti będzie rozwijać się w zastraszającym tempie. Chłopak postanowi poważnie porozmawiać z Oliwią, aby ta powiedziała mu, czy chce być z nim również po programie. Obecna partnerka Maćka jest dość powściągliwa w wyrażaniu uczuć, a mężczyzna chce wiedzieć, na czym stoi.

Czy obecność nowej "wyspiarki" skłoni ją do większej otwartości i walki o Maćka? Temperatura wrzenia w willi wzrośnie jeszcze bardziej za sprawą Beti, która postanowi zaprosić Maćka na randkę! Przeparowanie coraz bliżej... Którą z dziewczyn wybierze Maciek?

Oglądajcie "Love Island. Wyspa miłości" już dziś o godz. 22.15 na antenie Polsatu!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje