Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Nowe pary

Za nami kolejny odcinek najbardziej gorącego reality show w historii telewizji, czyli "Love Island. Wyspy miłości". Nowe "Islanderki", Alicja i Aga, zdecydowały się odbić uczestniczkom partnerów!

Podczas randki Mikołaja i Ady było bardzo gorąco

Zgodnie z przewidywaniami Alicja wybrała Karola, który nie krył zadowolenia ze zmiany partnerki.

Reklama

Z kolei Ada postanowiła wybrać Mikołaja, tłumacząc swój wybór: "Przede wszystkim potrafi rozmawiać, słuchać, jest naprawdę wrażliwy, jest sympatyczny, mamy wiele tematów do rozmów. Jest naprawdę fajnym facetem, przede wszystkim facetem, a nie chłopcem. Ma super ciało i świetnie wygląda (...)".

Nowe pary, aby lepiej się poznać, dostały propozycje gorących randek. Najgoręcej było podczas randki Ady i Mikołaja. "Islanderka" nie zamierza tracić czasu i szybko przystąpiła do podrywu Mikołaja.

Mężczyzna w późniejszych ploteczkach z resztą męskiej grupy uczestników, nie krył swojego zaskoczenia tym, jak bardzo otwarta jest jego nowa partnerka i jak bardzo różni się od Karoliny.

Osamotnione Natalia i Karolina będą miały szansę poderwać nowego "Islandersa", który pojawił się w programie..! której z dziewczyn uda się wyrwać nowe ciacho?

Oglądajcie "Love Island. Wyspa miłości" codziennie od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:10 w Polsacie!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje