Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości 3": To oni wygrali miłosne show!

Finałowy odcinek 3. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" już za nami. O główną wygraną, czyli 100 tysięcy złotych walczyły trzy pary. Nie zabrakło łez i prawdziwych emocji. To właśnie Caroline i Mateusz okazali się ulubieńcami widzów! Czy ich relacja umocni się po programie, a może ich romans zakończy się zaraz po powrocie z miłosnej wyspy?

Finał "Love Island. Wyspa Miłości"!

Co działo się w ostatnim odcinku trzeciej edycji "Love Island. Wyspa Miłości"? Ten dzień musiał być wyjątkowy!

Reklama

Uczestnicy zjedli razem ostatnie, wspólne śniadanie. To była doskonała okazja, by jeszcze przez chwilę cieszyć się swoim towarzystwem.

Uhonorowaniem przyjaźni dziewczyn był nawet wspólny wyjazd do SPA. Islanderki mogły raz jeszcze wspólnie poplotkować i zrelaksować się na upiększających zabiegach.

Nieco wolniej czas płynął w willi. Stęsknieni gentlemani nie wiedzieli, co mogą robić bez swoich ukochanych dziewczyn. Matiemu wyraźnie się nudziło. Zaproponował nawet chłopcom masaże i... maseczki. Jego pomysł nie spotkał się jednak z entuzjazmem kolegów.

Dziewczyny doskonale bawiły się w SPA, ciesząc się, że to właśnie ich trójka dotarła do finału. Caroline wyznała, że już się nie może doczekać wspólnych przygód z Mateuszem. 

Waleria zdradziła, że widzi, jak Piotrek za nią szaleje, a Ania jest wdzięczna za Czarka, ponieważ to właśnie on pomógł jej się otworzyć.

Ostatni dzień był również doskonałym sposobem na podsumowanie ich uczuć... Piękne panie musiały napisać listy miłosne do swoich wybranków, a panowie również za pomocą listu mieli wyrazić partnerkom, co tak naprawdę do nich czują.

Wieczorem islanderzy w końcu mogli usłyszeć o uczuciach swojej drugiej połówki. Było naprawdę wzruszająco...

Niezwykle emocjonalnie do miłosnego listu podszedł Piotr. Wszystko wskazuje na to, że wyspiarz się zakochał...

Okazuje się, że Waleria również żywi do niego nieco głębsze uczucia!

To jeszcze nie koniec emocji! O swoich uczuciach opowiedzieli również Caroline i Mateusz.

Która para zawładnęła sercami oglądających "Wyspę Miłości"? Trzecie miejsce zajęli Ania i Czarek, a drugie Waleria z Piotrem. Show Polsatu wygrali piękna Kanadyjka Caroline i podróżnik Mateusz.

To jednak nie był koniec wielkich emocji, bo zwyciężczyni wylosowała kopertę z pieniędzmi. Czy wybrała miłość i Mateusza, czy może 100 tys. złotych? Uczucie okazało się silniejsze! Caroline wybrała swojego ukochanego.

Zgadzacie się z tą decyzją? Myślicie, że ich uczucie przetrwa?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa Miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje