Reklama

"Love Island. Wyspa miłości 2": Szczera rozmowa Rafała i Igora

Rafał i Igor od samego początku dogadywali się świetnie. Wszystko zmieniło się, odkąd do willi wprowadziła się Magda. Co teraz dzieje się pomiędzy bohaterami programu "Love Island. Wyspa miłości 2"?

Rafał i Igor od samego początku dogadywali się świetnie. Wszystko zmieniło się, odkąd do willi wprowadziła się Magda. Co teraz dzieje się pomiędzy bohaterami programu "Love Island. Wyspa miłości 2"?
"Love Island 2": Igor i Magda /Polsat /materiały prasowe

Rafał zarzucił Igorowi, że związał się z Magdą tylko po to, aby mieć większe szanse na wygraną. Skrytykował go również za to, że - według niego - zmienił się i spędza czas głównie z swoją nową partnerką, zapominając o reszcie.

Powiedział nawet, że zaczął postrzegać go jako gbura.

"Ty się też zmieniłeś stary trochę, mi się wydaje, to wszyscy widzą, że zrobiłeś się taki trochę hop do przodu, trochę inaczej się zachowujesz" - powiedział Rafał.

"Jest tak jak jest, ja jestem zadowolony, to nie jest fajna sytuacja, w szczególności, że też szanuję Oliwię. No po prostu Rafał, nie byłem szczęśliwy" - przyznał Igor.

Reklama

"No czaję, tylko też jakby zmieniłeś się i to bardziej jest na płaszczyźnie tego, że jak wcześniej szedłeś to do tego zagadałeś, do tamtego zagadałeś. Teraz idziesz i tak "co tam" i idziesz dalej, jesteś ciągle sfokusowany, gdzieś chodzisz w innym świecie (...) Zaczęli Cię postrzegać trochę tak, że wziąłeś sobie Magdę tylko po to, że z nią jest większa szansa na wygraną i tak Cię postrzegają jako takiego gbura, który zostawił Oliwkę, odrzucił wszystkie uczucia po to, żeby sobie lepsza opcję wybrać (...) Dziewczyny to postrzegają tak, że poleciałeś na gwiazdę, bo z gwiazdą masz większe szanse żeby się wybić czy coś..." - dodał Rafał.

Igor podsumował to krótko: "Szkoda gadać, bo szkoda tlenu w moich płucach na takie puste słowa".

Rozmowa chłopaków dotarła do Oliwii i Magdy. Igor postanowił po raz kolejny wyjaśnić sprawy z byłą partnerką, a także pogadać o tym z Magdą, która nie chciała pozostawiać niedopowiedzeń i porozmawiać z Rafałem o zarzutach pod jej adresem.

"Słyszałam, że powiedziałeś Igorowi, że jest ze mną po to, żeby wygrać program...". Magda starała się wytłumaczyć Rafałowi, co kryje się za ich związkiem i jakie są fundamenty ich relacji. Rafał ewidentnie był po stronie Oliwki, którą jego zdaniem Igor mocno zranił.

Czy Rafał słusznie skrytykował kumpla? Czy Magdzie uda się wkupić do grupy, czy dalej będzie postrzegana jako dziewczyna, która odbiła Oliwce chłopaka?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy