Reklama

​"Love Island. Wyspa miłości 2": Nowy uczestnik sporo namiesza

Na "Wyspie miłości" pojawił się nowy uczestnik. Czy podbije serca pań? Kogo wyeliminuje z show Polsatu?

"Love Island 2": Nowy uczestnik podbije serca pań?

W poprzednim odcinku drugiej edycji "Love Island. Wyspa miłości" [emisja 3 września w Polsacie - red.] poznaliśmy nowego Wyspiarza - Igora Łubkowskiego, którego pojawienie się w willi wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród dziewczyn.

Reklama

Natalia i Karolina, jako jedyne singielki w programie, przystąpiły do podrywu i badania terenu. Wspomnianym badaniem terenu zajął się również Igor. Bardzo intensywnie prowadził rozmowy z dziewczynami, co zapewne przyda mu się przy wyborze dwójki na randkę. Kogo wybierze Igor? Wkrótce się okaże.

Pojawienie się nowego faceta wzbudziło mieszane uczucia wśród uczestników płci męskiej. Widząc jak wszystkie dziewczyny flirtują z Igorem, Islandersi stali się niespokojni, szczególnie przed zbliżającym się wielkimi krokami parowaniem.

Obecność nowego Wyspiarza pokrzyżowało plany Mikołaja i Dominika. Panowie dogadali się, że zaczną flirtować z partnerami rywala, bo ich zdaniem Oliwka lepiej dogada się z Mikołajem, a Ada z Dominikiem. Problem polega na tym, że Oliwka jest bardzo zainteresowana Igorem.

Już w piątek wieczorem przekonamy się, które dwie Islanderki zostaną zaproszone przez nowego Wyspiarza na randkę. Zobaczymy także, jak uczestnicy bawią się w kalambur.

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości 2" w piątek, 4 września, o godz. 22:10 na antenie Polsatu!
INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama