Reklama

"Love Island. Wyspa miłości 2": Czas miłosnych rozstrzygnięć

W poprzednim odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości", który widzowie Polsatu obejrzeli w środę, 23 września, tętno podskoczyło bohaterom show. Wpływ na to miało z pewnością pojawienie się w willi nowej Islanderki - Magdy Karwackiej.

Alicja - jedna z bohaterek programu "Love Island. Wyspa miłości"

Piękna 23-letnia brunetka zrobiła oszałamiające wrażenie na Wyspiarzach. Największe na Kamilu i Igorze, którzy w nagrodę dostali zaproszenie na randkę z Magdą. Panowie nie kryli, że są podekscytowani i zestresowani spotkaniem sam na sam z nową mieszkanką willi.

Reklama

Obecność nowej, niezwykle atrakcyjnej dziewczyny na Wyspie Miłości zwiększyło czujność wśród Wyspiarek. Dziewczyny postanowiły mocno zaznaczyć swój teren i sprawdzić, co o nowej Islanderce myślą ich partnerzy.

Wydaje się, że największe chęci na pogłębianie relacji z Magdą ma póki co Kamil, który jest sam, ale do wczoraj próbował też oczarować swoim urokiem Alicję. Czy pojawienie się Magdy spowoduje, że Kamil straci zainteresowanie Alicją?

Wczoraj sporo działo się w miłosnym trójkącie Mikołaj - Oliwia - Igor. Namiętny pocałunek Oliwi i Igora na oczach wszystkich, w tym również Mikołaja, uświadomił mu, że chyba nie ma szans, aby dziewczyna zapomniała o Igorze.

Dziś widzowie zobaczą, jak wyglądała rozmowa Oliwki i Mikołaja. Będzie również pierwsza poważna rozmowa Kornelii z Miką. Islander będzie zastanawiał się, czy między nimi jest szansa na prawdziwe uczucie. Co spowodowało wątpliwości Wyspiarza? Czy obecność dwóch nowych atrakcyjnych dziewczyn ma z tym coś wspólnego?

"Love Island. Wyspa miłości" w czwartek, 24 września, wyjątkowo o godzinie 23:10 na antenie Polsatu.
INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island Wyspa Miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje