Reklama

"Love Island. Wyspa miłości 2": Alicja i Mundek opuścili hiszpańską willę!

Do finału zostały tylko cztery dni. W ostatnim odcinku, który widzowie Polsatu obejrzeli w poniedziałek, 5 października, Wyspiarze niespodziewanie musieli wyeliminować jedną z par, która ich zdaniem miała najmniejszą szansę na miłość. Mieszkańcy willi jednogłośnie zagłosowali na Alicję i Mundka.

"Love Island 2": Alicja i Mundek

Co ciekawe, Alicja i Mundek zagłosowali sami na siebie, twierdząc, że pozostałe pary bardziej zasługują na pozostanie w programie.

Reklama

Wyprowadzka jednej z najbardziej lubianych par przez Wyspiarzy, wywołało smutek w willi.

Alicja i Mundek pożegnali widzów pełni pozytywnych wrażeń i emocji.

"Spędziłam tutaj wspaniałe chwile, z ludźmi, którzy stali się dla mnie na ten czas taką małą rodziną. Jestem mega wdzięczna za ten czas , te wspomnienia - faceci w ciąży, nasze tańce erotyczne, wszystko po prostu! Wspaniały czas, za który ja bardzo dziękuję"- powiedziała Alicja.

"Cieszymy się, że opuszczamy tę willę jako taka para dobrych przyjaciół, z uśmiechem, bez smutku" - dodał Mundek.

A co z resztą? Magda i Igor planują wspólną przyszłość. Wyspiarz wyznał swojej partnerce, że się w niej zakochał. Zapowiedział także przeprowadzkę do Warszawy.

Oliwia i Mikołaj po wspólnej nocy w kryjówce zbliżyli się do siebie, przełamali bariery i wreszcie Oliwia otworzyła się na uczucia Mikołaja. Zadowoleni na porannych pogaduchach w oddzielnym, damskim i męskim, gronie opowiadali o nocy w kryjówce.

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już we wtorek, 6 października, dziś o godzinie 22:10 na antenie Polsatu!
INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje