Reklama

"Love Island. Wyspa miłości 2": 12 godzin na odbicie partnerów!

W czwartkowym odcinku (24 września) Ola została oficjalnie dziewczyną Rafała. Randka, którą Wyspiarze spędzili na gokartach zakończyła się pytaniem, którego Ola chyba nie do końca się spodziewała: Rafał poprosił ją o chodzenie. Na odpowiedź nie musiał długo czekać - Ola zgodziła się bez wahania.

"Love Island 2": Niezwykle udana ranka Oli i Rafała

Podczas gdy nasza para z najdłuższym stażem na wyspie przeżywała chwile euforii, inni Wyspiarze starają się radzić sobie z rozczarowaniem.

Reklama

Kornela musiała zmierzyć się z rozstaniem z Miką. Islander powiedział jej, że nie chce kontynuować tej relacji. Swoją decyzję tłumaczył różnicą oczekiwań. Kornelia przyjęła ze spokojem decyzję ex-partnera, jednak potem, w gronie dziewczyn, nie obyło się bez łez.

Również dla Mikołaja nie był to najlepszy czas - ostatecznie zdał sobie sprawę, że związek z Oliwią nie ma przyszłości. Para miała poważną rozmowę, jednak Mikołaj nie mógł pozbierać się po rozstaniu. Czy zraniony Wyspiarz zaufa kolejnej dziewczynie?

Nasze nowe Islanderki, Magda i Nicki, mają 12 godzin na odbicie partnerów! Na działania nie trzeba było długo czekać. Dziewczyny szybko przeszły do akcji. Rozpoczęły się rozmowy sam na sam z Wyspiarzami, a Wyspiarki obserwowały i analizowały z balkonu szansę na sukces rywalek.

Magda na pierwszy ogień zdecydowała się na rozmowę z Igorem. Podczas wymiany zdań dowiaduje się, że jego uczucia do Oliwii nie wygasły, jednak Igor zaczyna mieć wątpliwości co do szczerości jej intencji. Nie ukrywał też, że źle czuje się z tym, jak potoczyły się sprawy z Mikołajem.

Magda rozmawiała tego wieczoru także z innymi Wyspiarzami - szczególnie zainteresowani nią są Mundek i Kamil. Pierwszy z Islanderów liczy na sukces, a nasz American Boy doszedł do wniosku, że Magda nie jest nim zainteresowana.

Z kolei Nicki bardzo dużo czasu spędził na rozmowie z Miką. Wygląda na to, że Armando nie pozostanie wobec niej obojętny.

Po rozmowie Igora z Magdą przyszedł czas na zwierzenia Igora i Oliwki. Wyspiarz przyznał, że nowa uczestniczka bardzo mu się podoba, jednak zaznaczył, że powiedział jej o uczuciach do Oliwii. Nastąpiła ostra wymiana zdań - Islanderka chciałaby mieć pewność co do jego zaangażowania, natomiast Igor ma coraz więcej wątpliwości... co pokazał, wychodząc bez słowa w trakcie rozmowy!

Których Wyspiarzy postanowią odbić nowe uczestniczki?

Kolejny odcinek drugiej edycji "Love Island. Wyspa miłości" już w piątek, 25 września, o godzinie 22:10 na antenie Polsatu!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama