Reklama

"Love Island 2": Znamy pierwszych uczestników

Program: "Love Island. Wyspa miłości" powraca z drugą edycją! Kogo Karolina Gilon powita w willi? Znamy już pierwszych uczestników - to Natalia, Bartłomiej, Oliwia, Rafał i Julia. Co o nich wiemy?

Druga edycja "Love Island. Wyspy miłości" startuje już 31 sierpnia

"Love Island. Wyspa miłości" powraca do telewizji! Drugi sezon show, którego gospodynią jest Karolina Gilon, już wkrótce pojawi się na antenie telewizji Polsat, a tymczasem produkcja powoli odsłania karty!

Reklama

Na Instagramie "Love Island" pojawiły się już sylwetki pierwszych uczestników.

Natalia Lieber ma 23 lata, pochodzi z Oświęcimia, ale od kilku lat mieszka w Warszawie. Studiowała dziennikarstwo, a obecnie rozpoczyna studia magisterskie na kierunku zarządzanie socjologią biznesu i mediów.

Jak czytamy na stronie "Love Island": Chociaż jest bardzo komunikatywną oraz energiczną osobą, to w głębi serca sama siebie postrzega jako nieco nieśmiałą. Szybko się zakochuje i przywiązuje, ale równie szybko... zmienia zdanie (...). Kocha przygody, stara się korzystać z życia i czerpać z niego pełnymi garściami. "Żyj chwilą" oraz "Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana" - oto dwa motta, które świetnie charakteryzują Natalię i jej podejście do świata. Uwielbia imprezować i bardzo szybko nawiązuje kontakty z innymi. Mimo to uważa się za osobę wewnętrznie nieśmiałą. Być może to jest powodem, dla którego oceniając swój wygląd i charakter w skali od 1 do 10, przyznaje sobie jedynie 6. Za swój największy atut uważa wzrost. Lubi go podkreślać, nosząc eleganckie ubrania, a w szczególności spódnice i sukienki (...).

Natalia czas wolny spędza na lekturze lub gotowaniu. Nowa uczestniczka kocha tatuaże i sama ma kilka z nich. "Jestem wyjątkowa, bo nikt inny nie ma tak ohydnego tatuażu" - żartuje.

Jej mężczyzna powinien być przede wszystkim "duszą towarzystwa", ale jednocześnie być dla niej czuły. Jak sama przyznaje, nie czeka na "księcia z bajki", ale jedną z głównych cech partnera powinna być przede wszystkim szczerość.

Bartłomiej Maroszek to 23-letni trener tenisa ziemnego. Uwielbia długie rozmowy na rozmaite tematy oraz zdrową rywalizację. Bartłomiej dwukrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski w tenisie ziemnym, a także dostał się do światowego rankingu ATP. Swoją pasję wciąż rozwija, nie spoczywając na laurach.

"Mam dość specyficzny charakter, nie znam drugiej takiej osoby jak ja. Jednak ludzie, którzy mnie poznają, z każdym dniem zaczynają darzyć mnie coraz większym szacunkiem, zaufaniem i otwierają się przede mną" - przyznaje.

Jego wymarzoną kobietą jest wysoka i zgrabna blondynka o zielonych lub niebieskich oczach, kochająca sport. "Szukam partnerki z najwyższej ligi!" - dodaje. Od trzech lat jest singlem, a za sobą ma trzy związki, z czego jeden trwał kilka lat.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island Wyspa Miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama