Reklama

"Love Island 2": Tego jeszcze nie było w polskiej edycji show

Wielkie emocje na wyspie miłości. Adrianna Gotowicka zdecydowała się odejść z programu. To pierwsza taka sytuacja w historii polskich edycji "Love Island".

Wielkie emocje na wyspie miłości. Adrianna Gotowicka zdecydowała się odejść z programu. To pierwsza taka sytuacja w historii polskich edycji "Love Island".
Ada Gotowicka /Polsat

W poniedziałkowym odcinku "Love Island. Wyspa miłości" doszło do sytuacji, jaka jeszcze nigdy nie miała miejsca w historii polskich edycji randkowego reality show. W willi niespodziewanie pojawiła się bowiem Karolina Gilon, która poprosiła Adę o przekazanie uczestnikom swojej decyzji na temat dalszego udziału w programie. Gotowicka ogłosiła, że odchodzi z "Love Island".

"Kochani, dziękuję wam za ten czas, dziękuję wam za wszystko. Na ten moment z wami się żegnam. Oczywiście za wszystkich trzymam kciuki. Bawcie się świetnie, korzystajcie z tego czasu, ja teraz was opuszczam" - powiedziała łamiącym się głosem.

Zdradziła także, jaki był powód podjęcia tak zaskakującej decyzji. "Bardzo tęsknię za swoim życiem prywatnym" - stwierdziła. "Ten czas wiele mnie nauczył i w życie poza willą wejdę silniejsza" - dodała przez łzy.

Reklama

Choć oficjalnym powodem odejścia Ady była tęsknota za życiem prywatnym, to w sieci huczy od plotek. Niektórzy podejrzewają, że opuszczenie programu przez Gotowicką miało związek z jej służbą w Wojskach Obrony Terytorialnej. Być może Ada odniesie się do tych spekulacji po powrocie do Polski.

Adrianna Gotowicka ma 19 lat i pochodzi z Morąga. W 2017 roku została finalistką konkursu Miss Polski Nastolatek. Niedawno ukończyła szkołę o profilu wojskowym i zaczęła służbę w Wojskach Obrony Terytorialnej.

"Jestem strzelcem wyborowym, więc chłopcy, strzeżcie się!" - mówiła, wchodząc do telewizyjnej willi.

Największą pasją Gotowickiej jest kosmetologia i to właśnie z nią wiąże swoją przyszłość. Marzy o otwarciu własnego salonu piękności. Ponadto w wolnych chwilach bierze udział w galach MMA jako ring girl, występuje w teledyskach i pozuje do zdjęć. Wśród nich nie brakuje bardzo śmiałych kadrów. Na profilu Adrianny na Instagramie można znaleźć wiele fotografii, na których odważnie i bez skrępowania odsłania wysportowane ciało.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy