Reklama

Reklama

"Love Island 2": Pierwsza osoba opuściła wyspę

Pierwsza ceremonia przeparowania drugiej edycji "Love Island. Wyspy miłości" za nami! Kto jako pierwszy musiał opuścić program?

Po niespodziewanym wyborze Karola, który odbił Bartkowi Julię, Dominik zgodnie z przewidywaniami wybrał Adę, a zaskoczony Bartek postawił na Alicję, która do tej pory była w parze właśnie z Karolem.

Bartek argumentował swoją decyzję słowami:"Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, mój wybór kieruje do osoby, z którą najwięcej możemy mieć wspólnego. Wydaje się bardzo miłą, ciekawą osobą, ciepłą, taką z rozwagą, z rozumem".

Ciężka decyzja czekała również na Mikołaja, który przez cały tydzień miał problemy z trafnym ulokowaniem uczuć - zaczynał od Karoliny, potem zauroczył się Adą, jednak szybko zmienił zdanie i chciał zbliżyć się do Oliwki. W ostatnim podrywie przeszkodziło mu pojawienie się Igora... W ceremonii przeparowania Mikołaj wybierał jako ostatni i po długim rozmyślaniu postanowił dać szansę Natalii.

Reklama

"Ta osoba ma niezwykle dobre poczucie humoru. Jest zabawna, fajnie można spędzić z nią czas i po prostu dobrze się z nią rozmawia" - wyjaśniał.

Wybór Natalii oznacza, że pierwszą uczestniczką, która opuszcza willę "Love Island. Wyspa miłości" jest Karolina.

Oto układ par po ceremonii przeparowania: Ola i Rafał, Ada i Dominik, Julia i Karol, Alicja i Bartek, Natalia i Mikołaj, Oliwia i Igor.

Przeparowanie wywołało dużo skrajnych emocji wśród "Wyspiarzy". W klubie dżentelmenów Bartek nie krył swojej złości na Karola, z kolei ten nie spodziewał się aż tak mocnej reakcji z jego strony. Zaufanie Bartka do Karola diametralnie spadło, jednak wygląda na to, że były partner Julki nie zamierza składać broni i wciąż liczy na rozwój relacji z piękną blondynką. Sprawca całego zamieszania, Karol, postanowił wyjaśnić swoje zachowanie Alicji, którą niespodziewanie porzucił. Panowie też postanowili zakopać wojenny topór.

Jak wiadomo na "Wyspie miłości" nie ma nudy, dlatego już następnego dnia do willi zapukał nowy uczestnik! - Mundek! Pełen pozytywnej energii "Islander" szybko przejął inicjatywę, a co najważniejsze, już wiemy, że za cel obrał sobie poderwanie Julii! Tymczasem Julia zdaje się uważać, że Mundek lepiej pasuje do Natalii...

Jak potoczą się losy Mundka w willi? Której z uczestniczek skradnie serce nowy "Islander"?

Oglądajcie "Love Island. Wyspa miłości" od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 22:10 na antenie Polsatu! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL