Reklama

Reklama

"Love Island 2": Niespodziewane rozstanie

We wtorek dwóch naszych eksportowych "Islanderów", Igor i Kamil, postanowili poważnie porozmawiać o swoich relacjach z dziewczynami. Kamil stwierdził, że potrzebuje trochę więcej czasu na poznanie Alicji, a Igor miał coraz większe wątpliwości co do związku z Oliwią...

Igor i Oliwia nie są już razem

Igor powiedział Kamilowi, że "nie podobają mu się jej odzywki". Pokrzepiony rozmową z kolegą postanowił porozmawiać z Oliwią i powiedzieć jej, co myśli. Krótko i w temacie stwierdził, że "nie chce tego dalej kontynuować". Zaskoczona "Wyspiarka" odpowiedziała byłemu już partnerowi, że jej zdaniem chłopak potrzebuje "opiekunki, a nie partnerki".

Rozstanie Oliwki i Igora było sporym zaskoczeniem dla reszty mieszkańców, a para, w trakcie całego odcinka, wielokrotnie podejmowała kolejne próby rozmowy, zastanawiając się nad swoją relacją.

Reklama

Na otarcie łez Igor dostał smsa z informacją, aby przemyślał swoją przyszłość i spróbował nie zamykać swojego serca.  W tym celu miał spędzić trochę czasu sam na sam i tym samym na chwilę opuścić willę. Ku zaskoczeniu "Islandera" podczas samotnego spaceru czekała na niego niespodzianka - spotkanie z piękną Kornelią, która okazała się nową uczestniczką! Para spędziła czas na przejażdżce konno po jednej z hiszpańskich plaż.

Igor oczarowany nową "Wyspiarką" zabrał ją do willi, aby przedstawić ja reszcie mieszkańców. Kornela wywarła bardzo dobre pierwsze wrażenie na naszych "Wyspiarzach". Faceci nie tracili czasu! Mika zabrał Kornelię na rozmowę, wiedząc już, że Alicji bardzo podoba się Kamil.

Oliwia nie tracąc czasu po rozstaniu z Igorem, postanowiła poszukać nowego obiektu westchnień. Rozmowa z Mikołajem okazała się bardzo obiecująca. "Islander", pomimo, że chciał budować związek z Adą, w rozmowie z Oliwią stwierdził, że to jednak ich relacja ma większe szanse na prawdziwy związek...

Ada nie była zadowolona z takiego obrotu spraw...

Na zakończenie dnia Kamil miał wybrać jedną z Islanderek, z którą chce spędzić czas na romantycznej randce. Którą z dziewczyn wybierze nowy uczestnik?

Oglądajcie program "Love Island. Wyspa miłości" już dziś o godzinie 22:10 na antenie Polsatu! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy