Reklama

Liszowska zagra Violettę Villas?

Jej dom jest teraz w Szwecji. Ale być może w Polsce czeka ją zadanie specjalne...

Jej kochana Emma rośnie jak na drożdżach. Skończyła siedem miesięcy i wciąż bardzo potrzebuje mamy. Córeczka to najlepszy prezent od losu, jaki Joanna Liszowska (33 l.) mogła sobie wymarzyć. By Emma zdrowo się chowała, aktorka jest w stanie poświęcić wszystko. Także tak dobrze rozwijającą się karierę aktorską.

Reklama

Wybór, jakiego pani Joanna dokonała, nie dziwi - zawsze powtarzała, że rodzina powinna być razem. M.in. dlatego na co dzień mieszka w Szwecji z mężem, biznesmenem Olą Serneke (40 l.).

Aktorka niejednokrotnie udowadniała, że jest przyzwyczajona do ciężkiej pracy. Nie boi się nieprzespanych nocy. Wie, że od poczucia bezpieczeństwa, jakie zapewni maleństwu w dużym stopniu zależy jego przyszłość. Dlatego bez wahania została mamą na pełny etat. Ale producentom trudno zapomnieć o tak urodziwej i pełnej aktorskiego temperamentu gwieździe. Wciąż ma wiele propozycji ról w serialach, z których rezygnuje.

Zdecydowała się jedynie na rolę w sztuce "Fredro dla dorosłych" w Teatrze 6. Piętro. W styczniu na warszawskiej scenie pani Joanna zagra jednak tylko dwa spektakle. Ale na horyzoncie rysuje się coś, co powinno sprawić, że aktorka nie będzie mogła odmówić. To teatralne przedstawienie o życiu i świetności Violetty Villas!

Pomysł na sztukę o życiu legendy piosenki jest autorstwa jej syna Krzysztofa Gospodarka i jego żony Małgorzaty. - Chcemy pokazać, jaka była naprawdę - zgodnie mówią oboje. Joanna Liszowska była najpoważniejszą kandydatką do roli w w filmie, który przygotowywał reżyser Konrad Aksinowicz. Niestety, ta produkcja z różnych powodów utkwiła w martwym punkcie. Teraz rodzina zmarłej niedawno gwiazdy deklaruje, że dołoży wszelkich starań, by sztuka o niej została napisana i wystawiona.

Czy pani Joanna zagra tytułową rolę? Taka propozycja może być bardzo kusząca. Dla tak utalentowanej aktorki rola gwiazdy bardzo wyrazistej, ale kontrowersyjnej to nie lada wyzwanie.

IW

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Martina Stoessel | zagranie | Violetta Villas | liszowska | Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje