Reklama

Reklama

"Lepsze życie": Pamela Adlon jako samotna matka

Pamela Adlon jako matka, która stara się spełniać swoje marzenia i zarabiać na życie jako aktorka w Los Angeles. Dwa sezony serialu "Lepsze życie" są już dostępne w serwisie HBO GO. Premiera antenowa została zaplanowana na sobotę, 23 grudnia, o godz. 12.15 w HBO3.

Pamela Adlon w serialu "Lepsze życie"

Znana z serialu "Californication" Pamela Adlon wciela się w rolę Sam Fox, matki trzech córek - Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) oraz Duke (Olivia Edward). Próbuje swoich sił jako aktorka w Los Angeles i zajmuje się matką Phil (Celia Imrie), która mieszka po drugiej stronie ulicy. Mimo wielu obowiązków, Sam stara się też znaleźć od czasu do czasu chwilę dla siebie i dobrze się bawić.

"Lepsze życie" to pogodny, słodko-gorzki serial o pracującej matce z Miasta Aniołów.

Reklama

W roli głównej znakomicie odnajduje się Pamela Adlon, nominowana za swoją kreację do nagrody Emmy. W pełnej ciepłego humoru produkcji znalazły się także: Mikey Madison ("Bound for Greatness"), Hannah Alligood ("Papierowe miasta"), Olivia Edward ("Crazy Ex-Girlfriend") oraz Celia Imrie ("Hotel Marigold").

Serial "Lepsze życie" będzie emitowany co sobotę po dwa odcinki w HBO3. W serwisie HBO GO dostępne są już dwa 10-odcinkowe sezony.

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama