Reklama

"Lekarze" i "MasterChef" jesienią w TVN

Jesienna ramówka stacji TVN stoi pod znakiem znanych już seriali i programów, jednak widzowie zobaczą też kilka nowości. W propozycjach programowych na jesień znalazł się m.in. nowy serial "Lekarze" oraz kulinarne show "MasterChef".

Serial "Lekarze" to najnowsza propozycja stacji TVN. Będzie go można oglądać od 3 września w każdy poniedziałek o godzinie 21.30. W głównych rolach występują m.in.: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć i Katarzyna Bujakiewicz.

Reklama


"Lekarze" to serial medyczny. Główną bohaterką jest Alicja Szymańska - młoda, utalentowana chirurg. Widzowie poznają ją w chwili, gdy ma już zaplanowaną przyszłość i jest przekonana, że wszystko potoczy się po jej myśli. Na zawsze chce związać się ze swym ukochanym Krzysztofem. Dobrze też wie, jaką zawodową ścieżką chce podążać. Jak to zwykle bywa, życie płata figle, a los nie zawsze się do nas uśmiecha. Tak jest również w przypadku Alicji. Nie dostaje się na wymarzony staż z transplantologii, a Krzysztof zupełnie inaczej niż ona widzi ich wspólną przyszłość.

Alicja postanawia zmienić swoje życie. Porzuca Warszawę i wyjeżdża do Torunia. Tamtejszy szpital prowadzony przez Elżbietę Bosak daje jej szansę na zawodowy rozwój.

- Na planie zawsze jest u nas lekarz i dba o każdy szczegół. Wcześniej przez trzy miesiące mogliśmy przebywać w szpitalu, poznać się z lekarzami, poznać pacjentów i być nawet na prawdziwych operacjach. Staramy się naśladować rzeczywistość - powiedziała Magdalena Różczka podczas czwartkowej konferencji prasowej TVN.

Kolejna nowość w jesiennej ramówce to kulinarne reality show "MasteChef", które będzie można oglądać w każdą niedzielę od 2 września o godzinie 20.00.

MasterChef to poszukiwania najbardziej utalentowanych kucharzy amatorów w naszym kraju, którzy będą walczyć o tytuł "Mistrza Kuchni", 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie książki kulinarnej.

Program "MasterChef" po raz pierwszy został wyemitowany w 1990 roku w Wielkiej Brytanii i doczekał się już edycji w ponad 30 krajach. W Stanach Zjednoczonych jego gospodarzem jest Gordon Ramsay, a w polskiej wersji programu kulinarne postępy uczestników oceniać będą: Magda Gessler, Anna Starmach - zwyciężczyni konkursu "Gotuj o wszystko" oraz francuski szef kuchni - Michel Moran.

- Największym zaskoczeniem jest to, że Ania Starmach jest tak młoda, wspaniała, doświadczona i surowa. Michel jest cudownym, wykwintnym kucharzem. Jest bardzo wesoło. Wydaje mi się, że będziemy czuć to na wizji. Program jest cudowny - powiedziała na konferencji Magda Gessler.


Nowością w telewizji TVN jest także Małgorzata Rozenek, czyli "Perfekcyjna pani domu". Pierwsza edycja polskiej wersji tego programu zrobiła furorę w TVN Style, dlatego władze stacji postanowiły przenieść ten program na główną antenę.

Małgorzata Rozenek rozpocznie swoją eskapadę po polskich domach już 3 września. Będzie można oglądać ją w każdy poniedziałek o godzinie 22.30.

Ponadto w telewizji TVN jesienią będzie można oglądać dobrze znane seriale, takie jak m.in. "Prawo Agaty", który zmienia porę emisji na wtorek na godzinę 21.30, "Julia", którą będzie można oglądać od poniedziałku do piątku od godziny 17.25 oraz "Na Wspólnej". Bohaterowie tego serialu będą bawić widzów od 3 września od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05.

W jesiennej ramówce TVN znajdą się także takie programy jak: "Ukryta prawda", "W-11 wydział śledczy", "Detektywi", "Ugotowani", "Kobieta na krańcu świata", "Co za tydzień", "Rozmowy w toku", "Kuba Wojewódzki", "Kuchenne rewolucje" oraz program "Mam talent".


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jesien | serial Lekarze | MasterChef | Lekarze | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje