"Lekarze": Będzie romans?

W przedostatnim odcinku drugiej serii "Lekarzy" pojawia się Aleksandra Hamkało. Młoda aktorka wcieli się w postać Basi Torzewskiej, studentki medycyny, która dozna fascynacji dużo starszym profesorem granym przez Jacka Komana.

We wspominanym odcinku Leon (Jacek Koman) prowadzić będzie wykład na uczelni, lecz jego tematyka zainteresuje niewielu. Nawet córka Jasińskiego, Alicja (Magdalena Różczka), nie będzie chciała go słuchać, bo myślami będzie błądzić przy swoim ukochanym, Maksie (Paweł Małaszyński).

Reklama

Jest jednak ktoś, do kogo wystąpienie Leona bardzo przemówiło. Młoda studentka Basia, jest niezwykle zainteresowana poruszoną przez profesora tematyką. Do tego stopnia, że ten po udanym wykładzie zaprosi ją na kawę.

- Pojawiam się w serialu w roli doktorantki piszącej pracę dotyczącą chirurgii naczyniowej. W pisaniu pomaga mi doktor Leon. W przedostatnim odcinku zaczepiam pana Leona po jego wykładzie na uczelni, ponieważ temat o którym mówił, wiąże się z zagadnieniami mojej pracy - powiedziała Aleksandra Hamkało.

Czy w "Lekarzach" szykuje się jakiś skandalizujący romans? To okaże się w kolejnych odcinkach. Ostatni odcinek transzy wyemitowany zostanie 20 maja, o godzinie 21:30 w TVN.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Hamkało | Aleksandra | młoda aktorka | Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje