Reklama

Reklama

"La Belle Époque": Nowy serial z Cielecką i Małaszyńskim

TVN pracuje nad nowym projektem zatytułowanym "La Belle Époque". O czym będzie opowiadać?

TVN pracuje nad nowym projektem zatytułowanym "La Belle Époque". O czym będzie opowiadać?
Magdalena Cielecka w stroju z epoki /Facebook

Belle Époque, z francuskiego: piękna epoka, obejmuje okres od zakończenia wojny francusko-pruskiej w 1871 roku do wybuchu I wojny światowej. W Europie to czas pokoju, postępu technicznego i rozkwitu życia kulturalnego: rozwoju kina, kabaretu, sztuki.

TVN postanowił wyprodukować serial historyczny. Na razie nie znamy wielu szczegółów. Wiemy na pewno, że zdjęcia do serialu już się rozpoczęły i są realizowane w Krakowie i Warszawie.

"Przygotowujemy się do kręcenia nowego serialu historycznego. Zdjęcia będą realizowane jesienią w Krakowie. Wszystko po to, by serial trafił na antenę wiosną 2017 roku" - zdradził Edward Miszczak podczas tegorocznego festiwalu "Dwa Brzegi".

Więcej szczegółów zdradził na swoim fan page'u odtwórca głównej roli w serialu - Paweł Małaszyński.

Reklama

"W połowie września początek zdjęć do nowego serialu realizowanego przez TVN i Akson Studio. "La Belle Epoque" to 10-odcinkowa opowieść kostiumowa osadzona w 1900 roku w Krakowie. W obsadzie znaleźli się również, między innymi Magdalena Cielecka, Eryk Lubos i Olaf Lubaszenko" - napisał aktor.

Z kolei 17 września na swym profilu na Facebooku Magdalena Cielecka zamieściła zdjęcie w stroju epoki z podpisem: "oto jedno z moich jesiennych wcieleń... przygotowania, jak widać trwają. kto zgadnie co to będzie?".Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Belle Epoque (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL