Reklama

Reklama

Kuźniar obrażany na wizji. "Marginalna ilość hejtu"

Podczas wieczoru wyborczego na antenie TVN24 prowadzący Jarosław Kuźniar został kilkakrotnie obrażony w umieszczanych na żywo na ekranie wpisach z Twittera.

"Biorąc pod uwagę olbrzymie zainteresowanie naszą akcją, ilość tzw. hejtu była marginalna" - stacja skomentowała wydarzenie portalowi Wirtualnemedia.pl.

Podczas niedzielnego programu "Wybory Europy" na specjalnym ekranie wyświetlane były na żywo wpisy internautów z Twittera. Wśród nich nie zabrakło obraźliwych dla dziennikarza komentarzy.

"Im więcej widać, tym więcej trolli ale warto było. Dziękujemy za wieczór" - tak Kuźniar odniósł się do negatywnych wpisów na Twitterze. "Eksperyment oceniamy bardzo dobrze i będziemy powtarzać takie akcje, dążąc oczywiście do utrzymywania odpowiedniego poziomu wymiany opinii" - portal Wirtualnemedia.pl cytuje stanowisko TVN24.

Reklama

Kuźniar, jeden z najaktywniejszych na Twitterze dziennikarzy, zamieścił również następnego dnia "autohejt". "krawat mógłbyś wyprasować, chłopaku z Bielawy" - skrytykował sam siebie.

"Trzeba częściej udostępniać strumień z twittera na wizje. Dawno tak się nie ubawiłem przy wyborach" - podsumował pod wpisem Kuźniara jeden z "ćwierkaczy".

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kuźniar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje