Reklama

Kuszewski zostaje w "M jak miłość"

Kacper Kuszewski nie podzieli losu swojej ekranowej żony Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i nie zamierza opuścić serialu "M jak miłość".

Wbrew pojawiającym się od jakiegoś czasu informacjom Kuszewski nigdy nie informował, że zostanie w "M jak miłość" jeszcze tylko na jeden sezon. Aktor "nie rozważał odejścia z serialu, więc nie ma o czym dyskutować" - przekonuje Karolina Baranowska, odpowiedzialna za promocję produkcji TVP2.

Reklama

Nie jest też prawdą, że grana przez Małgorzatę Pieńkowską (która niebawem żegna się z "M jak miłość") Maria i jej mąż Artur (Robert Moskwa) wyjadą do Norwegii, ale do kraju wróci sam Artur - jego połowica bez pamięci zakocha się w przystojnym Norwegu i opuści męża.

"Pomysł jest zupełnie inny, ale nie zamierzamy go jeszcze ujawniać. A o zakochaniu Marii w Norwegu scenarzyści nigdy nawet nie myśleli" - twierdzi Baranowska i dodaje, że także Artur nie spotka na swej drodze nowej miłości.

Z serialem nie żegna się także Agnieszka Więdłocha, która miała według prasowych informacji skupić się na swojej roli w "Czasie honoru", a także nowej produkcji - serialu "Lekarze". "Aktorka po dłuższej nieobecności na planie (wynikającej z innych zobowiązań) jeszcze w czerwcu znowu weźmie udział w zdjęciach - podsumowuje Baranowska.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | "M jak miłość" | “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama