Reklama

Reklama

Kuszewski opuszcza "M jak miłość". Kiedy podjął tę decyzję?

Grał Marka Mostowiaka przez 18 lat. Teraz Kacper Kuszewski rozstaje się z rolą! To przełomowy moment dla niego, ale i dla całej ekipy oraz widzów serialu "M jak miłość". Aktor, nie kryjąc łez wzruszenia, pożegnał się z ekipą serialu. Teraz jest gotowy na nowe wyzwania.

Kacper Kuszewski podejmował różne zawodowe wyzwania - wygrał "Taniec z gwiazdami", w ostatnim sezonie był jurorem w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Decyzję Kacper Kuszewski podjął zimą ubiegłego roku i od razu poinformował o niej Tadeusza Lampkę, producenta sagi rodu Mostowiaków. Bardzo zależało mu na tym, by wszystko odbyło się z klasą i za porozumieniem obu stron.

I to mu się udało. Scenarzyści pracujący pod kierunkiem Aliny Puchały dostali odpowiednio dużo czasu, by stopniowo, nie gwałtownie, zamknąć wątek Marka Mostowiaka w "M jak miłość".

Rusza w nieznane

Czy producenci usiłowali wpłynąć na zmianę decyzji tak lubianego przez widzów aktora? Oczywiście, że tak! Niestety, Kacper Kuszewski okazał się nieprzejednany, a jego decyzja ostateczna.

Reklama

- Spędziłem na planie "M jak miłość" 18 lat, a w tym wieku osiąga się pełnoletność i zaczyna nowe, dorosłe życie - powiedział w środę 13 czerwca, dziękując ekipie za wspólne chwile spędzone na planie.

- Poczułem, że czas na zmiany. Nie odchodzę do innej produkcji, ruszam w nieznane - dodał.

W scenariuszu Marek wraz ze swoją żoną Ewą (Dominika Kluźniak) wyjeżdża z Polski do Dublina, co oznacza, że zawsze mogą wrócić. - Dopóki postać żyje, wszystko może się zdarzyć - mówi Karolina Baranowska, odpowiedzialna za promocję serialu "M jak miłość".

W pamięci wciąż mamy przypadek Małgorzaty Pieńkowskiej, która swego czasu również pożegnała się z rolą Marii Rogowskiej, a po dwóch latach wróciła do obsady. Twórcy "Emki“ liczą na to, że z Kacprem Kuszewskim będzie podobnie.

Dawno ich tu nie było

Życie nie znosi jednak próżni! Twórcy najchętniej oglądanego serialu wprowadzają kolejne wątki i osoby.

Do akcji wrócą: Marta grana przez Dominikę Ostałowską, Ania, w którą po 13 latach przerwy ponownie wcieli się Weronika Rosati (czytaj więcej - kliknij) oraz Robert, czyli oszust matrymonialny kreowany przez Krzysztofa Tyńca. Pojawią się też nowe postaci.

A.IM.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje