Reklama

Reklama

Kurzajewski zastąpił Młynarską

Zamiast Agaty Młynarskiej czwartkowe wydanie programu "Świat się kręci" w TVP1 poprowadził Maciej Kurzajewski. W piątek też pojawi się w roli prowadzącego. "To jednorazowe zastępstwa" - informuje portal Wirtualnemedia.pl dyrektor TVP1 - Piotr Radziszewski.

Jak podał producent talk-show, Agata Młynarska nie mogła w czwartek poprowadzić magazynu "Świat się kręci" z powodów osobistych. Ponieważ jest jedyną gospodynią codziennego programu, zdecydowano, że zastąpi ją Maciej Kurzajewski, prezenter sportu w Telewizji Polskiej. Będzie on gospodarzem magazynu Jedynki także w piątek.

Nieobecność Młynarskiej może mieć związek z faktem, że jej ojciec, Wojciech Młynarski w złym stanie znajduje się w szpitalu.

Do tej pory prowadząca nie opuściła ani jednego wydania "Świat się kręci", choć w ubiegłym roku niewiele brakowało, by nie mogła zaprezentować się przed kamerami.

Reklama

Przyszła do studia blada, w klapkach, zamiast szpilek i nie było wiadomo, czy będzie w stanie poprowadzić program, bo stres i wyczerpanie sprawiły, że żołądek odmówił posłuszeństwa.

To był dla wszystkich ogromnie nerwowy wieczór, bo choć Młynarska dała radę poprowadzić odcinek, to prosto ze studia karetka odwiozła ją do szpitala. Miała weekend na powrót do sił, by w poniedziałek rano znów stawić się w redakcji - relacjonował "Tele Tydzień".

"Świat się kręci" nadawany jest w TVP1 w dni powszednie o godz. 18.30. W programie prezentowane są rozmowy z gośćmi na bieżące tematy społeczne, polityczne, kulturalne czy lifestylowe.

źródło: TVP / x-news

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy