Reklama

Kuna odeszła z "Barw szczęścia"

Izabela Kuna postanowiła odejść z serialu "Barwy szczęścia". Dlaczego? Ponieważ zamierza skupić się na pisaniu.

Choć trudno w to uwierzyć, potwierdziły się plotki, że Izabela Kuna zakończyła trwającą 7 lat przygodę z obyczajową produkcją Dwójki. - "Barwy szczęścia" to dla mnie zamknięty rozdział - wyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Reklama

Na planie po raz ostatni pojawiła się 12 lipca. Nadal pozostaje tajemnicą, co stanie się z graną przez nią bohaterką. Scenarzyści mieli jednak sporo czasu, by przemyśleć, jak potoczą się losy Marii Pyrki.

- Z decyzją o odejściu z serialu nosiłam się od roku, ekipę poinformowałam 6 miesięcy temu, więc nie postawiłam nikogo pod ścianą - zapewniła gwiazda. Wiadomo już także, że nie powstaną nowe odcinki sitcomu "BarON24". Izabela Kuna wcielała się w nim w jedną z głównych postaci.

- Cieszę się, że miałam tak intensywny czas, ale teraz chcę żyć trochę inaczej - przyznała aktorka, która najpewniej na razie zupełnie zniknie z małego ekranu. I bez wątpienia nie wynika to z braku ciekawych ofert zawodowych, tylko z jej świadomego wyboru.

Postanowiła bowiem skupić się na swojej kolejnej, wielkiej pasji. - Pracuję nad dwiema rzeczami. Zależy mi, żeby chociaż jedną z nich, scenariusz, skończyć niebawem - uchyliła rąbka tajemnicy i dodała: - Mam nadzieję że, książka będzie gotowa pod koniec przyszłego roku. Chcę na poważnie zająć się pisaniem.

Nie będzie to literacki debiut Izabeli Kuny - na swoim koncie ma już kilka scenariuszy, a także wydany w 2010 roku zbiór opowiadań pt. "Klara". - Pisanie towarzyszy mi od zawsze. Moja przygoda z nim zaczęła się jeszcze w szkole filmowej w Łodzi - wyznała.

Nigdy nie ukrywała, że na rzecz literatury gotowa jest zrezygnować nawet z występów przed kamerą. - Może jeszcze kilka lat pogram, a jeżeli nie będzie propozycji, które mnie zainteresują, to zostawię ten zawód - stwierdziła. Marzy także, by wyreżyserować własny film. - Żeby zrobić to dobrze, trzeba się temu poświęcić - zapewniła.

Małgorzata Pokrycka

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje