Reklama

Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę?

Kuba Wojewódzki opublikował kilka nowych zdjęć w mediach społecznościowych. Na jednym z nich znajduje się leżąca w łóżku naga kobieta... Kim jest?

Kuba Wojewódzki opublikował kilka nowych zdjęć w mediach społecznościowych. Na jednym z nich znajduje się leżąca w łóżku naga kobieta... Kim jest?
Kim jest nowa partnerka Kuby Wojewódzkiego? /Piotr Molecki /East News

Kuba Wojewódzki jest obecny w świecie show-biznesu od lat. Dziennikarz doskonale wie, jak podsycić zainteresowanie mediów i przyciągnąć uwagę odbiorców.

Ostatnio w jego instagramowej galerii pojawiło się intrygujące zdjęcie. Widzimy na nim samozwańczego króla TVN-u, który siedzi na podłodze w swoim apartamencie i wybiela zęby.

Uwagę obserwatorów zwrócił jednak pewien szczegół - na dole fotografii możemy dostrzec smukłe kobiece stopy. Wiadomo już, że dziennikarz nie spędza czasów pandemii sam. Czyżby to jego nowa partnerka? - zastanawiają się internauci.

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki ma mieszkania zarówno w Warszawie, jak i nad Bałtykiem. Dziennikarz chętnie prezentuje relacje ze swoich apartamentów, prezentując przy tym jak spędza czas pandemii.

"Jak to dobrze ze długi weekend zawsze przypada w weekend..." - stwierdził ostatnio i dodał zdjęcie, które wywołało spore zainteresowanie internautów. Wszystko przez kobietę, która jest autorką fotografii.

Czas pokaże, czy to znajoma czy nowa partnerka mężczyzny. Póki co, fani komplementują to, co widzą... czyli stopy tajemniczej nieznajomej. "Tajemnicza kobieta ze zmysłowymi stopami", "Ładne stópki", "A cóż to za piękna stópka?"- pisali.

Jeszcze więcej konsternacji wywołało kolejne zdjęcie z galerii showmana, które Wojewódzki wrzucił w niedzielę, 3 maja. Widzimy na nim śpiącą na łóżku nagą kobietę, tylko częściowo przykrytą kołdrą. "Prawdziwy gentleman nie przynosi swej kobiecie śniadania do łóżka. Prawdziwy gentleman przynosi jej wszystkie posiłki..." - brzmi podpis pod zdjęciem, na którym znajduje się również torba z jedzeniem.

Fani zaraz po pojawieniu się zdjęcia w sieci, zaczęli po raz kolejny snuć domysły, kto jest na fotografii. Wielu z nich jest przekonanych, że zna odpowiedź na to pytanie.

Czujni internauci zauważyli bowiem, że na lewym nadgarstku kobiety widnieje czerwony sznureczek... Taki sam, jaki na swojej ręce nosi Anna Mucha!

"Osoby spostrzegawcze więcej nie potrzebują. Czerwona nitka kabały na lewym nadgarstku..." - pisze jedna z internautek. Czyżby ich romans w końcu wyszedł na jaw?

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Katarzyna Solecka, Aleksandra Biłas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy