Reklama

Kuba Wojewódzki jak Paulo Coelho

Kuba Wojewódzki w ostatnim wpisie na Instagramie podał sposób na to, jak rozpoznać, czy jest się zakochanym. Reakcje fanów na jego przemyślenia są jednoznaczne: "polski Paulo Coelho".

Kuba Wojewódzki sypie sentencjami jak z rękawa

"Jeśli rozmawiasz z kimś godzinę dziennie, jesteś zauroczony. Jeśli rozmawiasz cały dzień, jesteś zakochany. Jeśli w ogóle nie rozmawiasz, jesteś żonaty" - napisał Wojewódzki w najnowszym wpisie na Instagramie.

Reklama

Jego post wzbudził oczywiście skrajne emocje wśród fanów. Żonaci nie kryli oburzenia. "Jestem żonaty od 21 lat. Zawsze rozmawiamy, więc to nie do końca tak jest" - napisał jeden z komentujących. "Bzdura totalna, jestem 11 lat po ślubie i cały czas mamy o czym rozmawiać" - dodała kolejna.

Sporo internautów skupiło się w komentarzach na tym, że sentencja Wojewódzkiego przypomina złote myśli pewnego znanego pisarza. "Powinieneś wydać książkę z cytatami, jak Paulo Coelho" - stwierdziła jedna z osób, a inna dodała: "Polski Coehlo". Fani byli też ciekawi, czy wpis Wojewódzkiego odnosi się do niego samego: "Zapomniałeś dodać Kubusiu, na jakim ty jesteś etapie" - zasugerowała jedna z obserwujących jego profil kobiet.

Ciekawość fanów jest tym większa, że Wojewódzki, który spędza właśnie urlop nad polskim morzem, zamieścił niedawno zdjęcie tajemniczej i zupełnie nagiej brunetki. Niestety Wojewódzki nie zaspokoił ciekawości fanów i nie zdradził, jak długo rozmawia z bohaterką zdjęcia.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje